Футбол на бетоні. Динамо у Луцьку знищує народний Верес

Матч з Вересом для команди Мірчі Луческу мав бути непростим не лише через впертість суперника, а й через погодні умови.

Поле на стадіоні в Луцьку замерзло і рішення про проведення зустрічі приймалося Катериною Монзуль ледь не в останній момент.

Футболісти Динамо досить швидко пристосувалися до умов і вже на 21 хвилині вийшли вперед у рахунку. Вербич протягнув м'яч через центр, обігрався з Циганковим і пробив у ближній кут воріт Когута – 0:1.

У першому таймі команди більше не потішили вболівальників цікавими моментами.

Гарячіше стало після перерви. На 51 хвилині Кучеров у власному штрафному майданчику збив Гармаша – пенальті. Одинадцятиметровий Циганков із першої спроби реалізував, але Катерина Монзуль попросила лідера киян перебити – одразу чотири гравці Вереса вбігли у штрафний до удару. Друга спроба у півзахисника збірної України не вдалася – вище воріт.

Такий епізод мав надихнути номінальних господарів, проте Динамо збільшило тиск і досягло свого. Шапаренко відпасував на Вербича, а той ще одним ударом у ближній кут знову пробив воротаря (вітання Когуту) – 0:2.

Вербич відзначився дублем в матчі УПЛФото ФК Динамо Київ

Добив безпорадних рівнян Циганков. Мірошник впав на фланзі, подарувавши м'яч Гармачу. Денис віддав передачу Циганкову уже на порожні ворота – 0:3.

Команда Вірта безславний матч завершувала у меншості. Нємчанінов задумався про курс російського рубля і з порушенням правил зупинив Караваєва – пряма червона картка.

Динамо за ненайкращих погодніх умов здобуває надважливий результат.