Футбол на ножах. Матч в Аргентині ледь не завершився трагічно. ВІДЕО

Матч чемпіонату Аргентини довелося скасувати через безлади фанатів. Озброєні вболівальники влаштували бійку на трибунах.

Команди 2-го дивізіону Аргентини Рівадавія та Атланта не змогли завершити перший тайм поєдинку. Арбітру довелося зупинити матч майже після стартового свистка. На трибунах розпочався справжній хаос. Радикально налаштовані вболівальники спровокували сутичку за воротами однієї з команд. Дехто мав при собі ножі, рушниці та піротехніку.

Аргентинське видання TyC Sports повідомляє, що внаслідок конфлікту є двоє потерпілих. Погасити сутичку вдалося лише за 20 хвилин. Матч вирішили не догравати, адже поліція не могла гарантувати повну безпеку на стадіоні.

View this post on Instagram

#PrimeraNacional #Lepra En el día de hoy, en el Estadio Bautista Gargantini, se enfrentaban Independiente Rivadavia y Atlanta, pero sólo se pudieron disputar 5' del encuentro, ya que en la popular y platea descubierta del local se produjeron graves incidentes, en dónde distintas facciones de la barra se enfrentaron. Pudo verse en la popular armas de fuego y armas blancas. Dada la grave situación el árbitro del partido, a causa de falta de garantías, decidió suspender el partido. Ahora resta aguardar lo que determinará el tribunal de disciplina. Vía: ✍📸 @enzo_blue18 #TuEquipoMendocino #Bohemio #Fecha16

A post shared by Tu Equipo Mendocino (@equipomendocino) on Feb 9, 2020 at 8:46pm PST