Футбол після олів'є. Динамо феєричною перемогою починає 2022 рік. ВІДЕО

Мірча Луческу побачив, над чим треба працювати його команді.

Перший тайм у футбольному 2022 році Динамо не може занести собі до активу. Кияни за стартові 45 хвилин поєдинку із командою з четвертої іспанської ліги Атлетико Пульпіленьйо створили аж 1 (один!) небезпечний момент.

Владислав Дубінчак вирізнявся своїм завзяттям упродовж першої половини зустрічі і саме він міг забити дебютний м'яч українського гранда у 2022 році. На 23 хвилині лівий оборонець киян пробивав з меж штрафного майданчика іспанців після скидання від Супряги. Голкіпер Атлетико Сантьяго удар оборонця чемпіонів України потягнув.

Дубінчак, на жаль, не зміг дограти тайм і був вимушений залишити поле завчасно. Ексгравець СК Дніпро-1 отримав ушкодження і його змінив молодий талант Динамо Костянтин Вівчаренко.

На другий тайм Мірча Луческу випустив 10 свіжих (і Вівчаренка) гравців, які показали себе краще, ніж це вдалося стартовій одинадцядці.

Забили динамівці на 66 хвилині. Шапаренко знайшов у штрафному майданчику номінальних гостей Кулача, який прострілив на дальню стійку. Там ніким не прикритий Циганков переправив м'яч у сітку воріт – 1:0!

За 10 хвилин свою феноменальну швидкість продемонстрував іспанцям Олександр Тимчик. Правий захисник збірної України зробив ривок, за яким із суперників так ніхто і не встиг. Свій спурт Тимчик завершив пасом під удар Карлосу Де Пені, який із 12 метрів пробив точно у кут воріт Сантьяго – 2:0.

За дві хвилини дубль оформив Віктор Циганков. Микола Шапаренко перехопив м'яч на чужій половині поля, змістився до штрафного майданчика і відпасував на свого вінгера. Лідеру Динамо не склало труднощів переграти голкіпера Атлетико – 3:0.

Міг Циганков оформити хет-трик, але поділився святом із партнером по команді на 87 хвилині. Кулач скористався обрізкою голкіпера гостей Понсе і віддав передачу вже на порожні ворота Циганкову. Півзахсиник м'яч пропустив, залишивши гол для Віталія Буяльського – 4:0!

Динамо, попри невиразну гру у першому таймі, у підсумку розбирає нижчого за класом суперника.