Домашня сторінка Актуально Футбол поза політикою? Олег Саленко захищає Ракицького

Футбол поза політикою? Олег Саленко захищає Ракицького

2 читачів онлайн
0
1,196

Своїм переходом у Зеніт Ярослав Ракицький наробив дуже багато галасу – кожен намагається сформувати свою точку зору. От і найкращий бомбардир Чемпіонату Світу 1994-го року Олег Саленко висловився з приводу можливого виключення Ракицького зі збірної України.

— Це вже почалися політичні ігри. Зараз тут вибори на носі, скоріше за все, через це і виключили зі збірної. Невигідно Федерації його викликати. Хоча мені ці справи не подобаються. Варто судити лише за футбольними якостями. Нормальні люди розуміють все, але більшість — сильно критикують Ярослава. Вважаю, що останнє слово має бути за Шевою. Навіть деякі екс-гравці збірної засуджують Ракицького. Але ті професіонали, які пограли за кордоном, говорять: Та яка різниця? Людина поїхала до Росії грати у футбол та заробляти. Футбол повинен бути поза політикою. В принципі, за що засуджувати Ракицького? Він зробив свій вибір. Поїхав до іншої країни. Це те саме, що поїхати до Англії, Іспанії чи Америки.

Нагадаємо, раніше лідер гурту ТНМК Фоззі заявив, що якщо Шевченко запросить Ракицького до збірної, то матч команди буде зірвано.

Чи правий Олег Саленко?

За інформацією Спорт-Експрес

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Дебют Луніна не вдався. Реал сенсаційно програє команді з Сегунди Б. ВІДЕО

Подія, на яку довго чекав український голкіпер …