Футбол у тумані. Динамо загубилося у захисті Копенгагена

Матч лідерів групи В пройшов у Києві.

Динамо розпочало матч із Копенгагеном з пригод… Бущан невдало вибив м’яч, гості провели атаку, яка завершилася подачею у штрафний майданчик киян, де після серії спроб пробити вдалося Сотіріу – 0:1.

Шокуючий старт для господарів міг виправити Бєсєдін після подачі Кенджори з правого флангу. Удар форварда був хорошим, але м’яч все одно пройшов поруч зі стійкою воріт данської команди.

Копенгаген подивився на спроби атак від Динамо і зрозумів, що треба відводити гру від свого штрафного майданчика. Допоміг гостям Сидорчук, який на рівному місці порушив правила і заробив для гостей штрафний, а собі жовту картку. Подача зі стандарту ледь не завершилася другим м’ячем у ворота Динамо, але киян врятував Бущан. Голкіпер спочатку потягнув удар Нельссона з дев’ятки власних воріт, а за декілька миттєвостей врятував після спроби забити від Сантоса.

До перерви найбільше активності біля чужого штрафного створював Де Пена. Але ударам уругвайця не вистачало влучності.

Другий тайм розпочався із атак Динамо, які кияни таки перетворили на гол. Сидорчук заробив штрафний, Циганков ідеально навісив, а Шабанов розстріляв порожній кут воріт Йонссона (схожий м’яч Вербич забивав Славії, а Миколенко Ренну минулого сезону) – 1:1.

Фото ФК Динамо Київ

Динамо продовжило атакувати, а Копенгаген повністю переключився на контргру. На 73 хвилині оборона киян ледь не повторила свої подвиги початку матчу. Кенджора сам обрізався, а потім ледь не зрізав удар Сантоса у власні ворота – м’яч пройшов поруч зі стійкою.

Кияни спробували навісами пробити скандинавів на останніх хвилинах, але катастрофічний брак з навісами (Кенджора провів один із найгірших своїх матчів) нівелювала всі потуги господарів поля.

Лише одна заміна від Михайличенка за матч (Гармаш замість Де Пени). Динамо грає внічию з Копенгагеном і залишається на другій сходинці у групі, поступаючись за різницею забитих тим же данцям. Мальме йде третім з 4 очками у активі, а Лугано з одним балом замикає квартет В.