Футбол з кров'ю. Динамо у матчі з фейлом і травмою відпускає Буде-Глімт. ВІДЕО

Кияни провели заключний матч на першому навчально-тренувальному зборі.

Після серії перемог над Атлетиком Пульпіленьйо (4:0), люксембурзьким Расингом (4:0) та Реалом Мурсією (3:1) кияни зустрілися з клубом-сенсацією першої частини сезону Буде-Глімтом, який дуже вдало проявив себе у Лізі конференцій.

Перший тайм з норвезьким чемпіоном міг викликати в українських вболівальників певні протиріччя. Загалом Динамо віддало ініціативу номінальним гостям, але тривалий час кияни перемагали. Вітіньйо міг забивати вже на 5 хвилині зустрічі, коли після передачі Буяльського з меж штрафного майданчика цілив у дальній кут воріт Смітса – поруч зі стійкою.

Виправився бразилець на 20 хвилині. Циганков подав з кутового на Вітіньйо, який ударом головою змусив гостей капітулювати – 1:0!

Після цього Буде-Глімт заволодів ініціативою. Норвежці не створювали особливої загрози біля воріт Бущана, але все ж рахунок зрівняли. На 39 хвилині Боніфаці скористався помилкою Бущана, який не дотягнувся до м'яча – 1:1.

Віктор Циганков під завісу тайму міг повернути перевагу своїй команді, але вихід віч-на-віч зі Смітсом вінгер киян не реалізував.

Другий тайм розпочався із дуже неприємного епізоду біля воріт Динамо

Нападник Буде-Глімт Нордас вийшов віч-на-віч з Нещеретом і, програвши у швидкості голкіперу киян, зачепив ногою обличчя молодого воротаря. Арбітр показав необережному нападнику жовту картку, а Нещерет із закривавленим обличчям (схоже, що йому зламали носа) залишив межі поля.

Георгій Бущан повернувся у ворота і одразу врятував. Хойбрайтен пробивав головою після подачі з кута поля. Голкіпер збірної України з-під поперечки витягнув м'яч, перевівши його на кутовий.

Більше по-справжньому небезпечних моментів у цьому матчі глядачі не побачили.

Динамо завершує іспанський збір нічийним результатом і повертається до Києва.