Домашня сторінка Актуально Футбольна Феміда сліпа?! Що загрожує Росії через допінговий скандал

Футбольна Феміда сліпа?! Що загрожує Росії через допінговий скандал

35 читачів онлайн
0
1,580

На тижні допінговий скандал з Росією вибухнув з нової силою! Раніше комісія з питань дотримання Світового антидопінгового кодексу рекомендувала Всесвітній антидопінговій організації (WADA) відсторонити збірну Росії від усіх міжнародних змагань на найближчі 4 роки. Таким чином росіяни мали б пропустити Євро-2020, Олімпіаду-2020 в Токіо та Чемпіонат Світу-2022 в Катарі.

В Антидопінговому агентстві США (USADA) висловили своє обурення. Трейвіс Тайгерт, голова агентства, зазначив:

Росія продовжує порушувати світові антидопінгові правила, і їй все сходить з рук! Росіяни тицяють в очі WADA своїми підробними допінговими тестами, і жодних покарань!

В Антидопінговому агентстві США переконані, що єдине правильне рішення в цій ситуації — заборонити усім російським спортсменам брати участь в Олімпійських іграх. Необхідно застосувати жорсткі заходи покарання, і тільки тоді Росія змінить свою нахабну поведінку. А ще Трейвіс Тайгерт неабияк непокоїться за долю юних спортсменів із Росії. Мовляв, майбутнє покоління може страждати від нечистого попереднього покоління.

Втім, новий президент Всесвітньої антидопінгової організації (WADA) Вітольд Банька заявив, що санкції наврядчи загрожують Росії на Євро-2020. Тому росіяни без проблем можуть провести матч Євро-2020 та фінал Ліги Чемпіонів у 2021 році у Санкт-Петербурзі. Банька зізнався:

Рекомендації комітета WADA включають відсторонення Росії від головних спортивних подій, до яких зараховують Олімпійські ігри, Параолімпійські ігри, Європейські ігри та Чемпіонати Світу. Звичайно, поки немає остаточного рішення, все буде вирішуватися… Але найімовірніше, що Росії загрожують санкції саме на Чемпіонаті Світу.

Можливо, і цього разу Росії все зійде з рук…

 

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Звільнили по електронній пошті! Ексгравець Барселони розповів, як його викинули з каталонського клубу

Колишній півзахисник Барселони поділився шокуючими деталями звільнення …