Домашня сторінка Актуально Футбольна міграція. Скільки українців грає закордоном та куди їдуть бразильці?

Футбольна міграція. Скільки українців грає закордоном та куди їдуть бразильці?

1 min read
0
1,549

Міжнародний центр спортивних досліджень (CIES) опублікував статистику міграції футболістів. Ми виокремили найцікавіші факти. Станом на 23 квітня 2019 року найбільше легіонерів є серед бразильських футболістів. 1330 гравців із Бразилії наразі виступають в інших лігах.

Зокрема, варто відзначити, що вони представлені у 85 із 98 досліджених футбольних асоціаціях.

У цьому рейтингу Україна посідає 18-ту позицію. 196 українських футболістів на цей момент грають в інших лігах.

Найбільша кількість легіонерів із Бразилії їде до рідної за мовою Португалії – 261 футболіст. Другим популярним маршрутом в експорті футболістів є напрямок Аргентина – Чилі: 116 футболістів. Також до трійки увійшов маршрут Англія – Шотландія: 113 гравців.

Якщо ж говорити лише про бразильців, то Україна – тільки 5-й найпопулярніший маршрут переходу. 39 вихідців цієї країни наразі грають у чемпіонатах України.

Цікаво також, що найбільше легіонерів грає в Англії – 728. Другою у списку є Італія – 636 футболістів, а третьою США – 575 гравців. У ТОП-10 відзначимо також Іспанію (4 місце – 516 гравців), Німеччину (7 місце – 379 гравців) і Францію (9 місце – 330 гравців).

Українська Перша Ліга увійшла до ТОП-3 чемпіонатів із найменшою середньою питомою вагою легіонерів. 0,8% легіонера в середньому припадає на клуб Першої Ліги, що в цілому становить 3% футболістів дивізіону. Найкращим у цьому показнику є бразильська Серія Д, де 0% іноземців.

Читайте також: Кубок України. Хоробрий Інгулець розбитий Шахтарем.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Перша поразка Луческу. Десна з Мудриком показала тренеру Динамо їхні слабкості. ВІДЕО

Гол Віктора Циганкова не врятув киян від поразки …