Футбольне вбивство. 58 дискваліфікованих, серед яких багато українців

У полку охочих заробити “легкі гроші” прибуло.

Другий дивізіон Вірменії достроково завершено через величезну кількість договірних матчів. Замішані у “матчах на контору” 5 клубів. У другому дивізіоні засвітилися Торпедо, Арагац, Локомотив (один із лідерів чемпіонату) і Масіс. Намагався заробляти і Єреван, який виступає у першому дивізіоні.

На жаль, причетними до договірних матчів були і українці. Одним із найвідоміших українців у списку 58 дискваліфікованих (45 пожиттєво) є наставник Локомотива Сергій Литовченко (очолював київський Арсенал з 2015 по 2018 роки). Литовченко отримав пожиттєву дискваліфікацію.

Скріншот: Федерація футболу Вірменії

У Локомотива, окрім Литовченка, дискваліфікували: Євгена Захарченка — пожиттєво; Тимофія Шеремету (ексгравець запорізького Металурга) — пожиттєво; Ігоря Биковського (ексгравець Маріуполя) — пожиттєво; Артема Пилипенка (ексгравець київського Арсенала) — пожиттєво; Іллю Ходулю (виступав у Першій лізі за декілька команд) — пожиттєво; Сергія Дячука (виступав у Першій лізі за декілька команд) — пожиттєво; Дмитра Копитова — пожиттєво; Антона Антошина — пожиттєво; Ярослава Яснитського (ексгравець Агробізнеса) — пожиттєво; Анатолія Пісковця (колишній головний тренер Локомотива) — пожиттєво.

У Торпедо дискваліфікували: Мирослава Деду (вихованець Волині) — на 1 рік; Богдана Суходуба (в УПЛ грав за Іллічівець) — пожиттєво.

У ФК Масіс дискваліфікували: Дмитра Клімакова (виступав у Першій лізі за декілька команд) — пожиттєво; Дмитра Михайличенка (вихованець Чорноморця) — на 1 рік; Михайла Попова (вихованець Чорноморця) — на 3 роки; Олексія Бондаренка (виступав у Першій лізі за декілька команд) — на 3 роки; Олега Гуменюка (в УПЛ грав за Волинь, Чорноморець і Таврію) — пожиттєво.

У Арагаца дискваліфікували: Іллю Глушицького (в УПЛ грав за Говерлу) та Євгена Коняшина.

Читайте також: Слідом за Роббеном. Ще один легендарний переможець ЛЧ за крок до відновлення кар’єри.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також