Футбольне вбивство. Сербський арбітр вигадав гол, який викинув Ворсклу з Європи. ВІДЕО

Ворскла та АІК у Стокгольмі на Френдс Арені вирішували, хто відправиться до наступної стадії турніру.

До другого поєдинку другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій українська команда підходила з перевагою: першу зустріч полтавці виграли з рахунком 3:2, а тому шведам необхідно було забивати бодай один м’яч, щоби переводити гру в овертайми.

На матч-відповідь Віктор Скрипник вирішив не змінювати переможний склад і випустив тих самих гравців, що і тиждень тому.

Стартовий склад Ворскли на АІКСкріншот із Facebook FC Vorskla

Першу велику небезпеку в зустрічі створила Ворскла на 16-й хвилині. Пуцлін пробивав із-за меж штрафного майданчика, м’яч влучив у захисника і рикошетом від гравця АІКа летів у кут воріт, але голкіпер господарів Нордфельдт парирував удар.

Шведи одразу відповіли своїм гольовим моментом. Захист Ворскли проґавив Гвідетті, який увійшов до штрафного майданчика і стріляв у ближній кут – Різник відбив ногою.

Згодом небезпечно з дальньої дистанції під стійку пробивав Венсан Тілль та знову Нордфельдт продемонстрував свою реакцію.

На 30-й хвилині зустрічі Віктор Скрипник був змушений вдатися до заміни. Зайков отримав ушкодження і замість нього вийшов один із героїв першого матчу з АІКом Челядін, який минулого поєдинку відзначився розкішним голом.

АІК намагався тиснути на ворота Ворскли, але створити щось серйозне у господарів не виходило. Та все змінилося на третій компенсованій хвилині до першого тайму. Правий захисник шведського клубу Мендес пробивав з кута штрафного майданчика, м’яч рикошетом від Пердути змінив свою траєкторію і залетів у кут воріт – 1:0.

На другий тайм гравці АІКа вийшли максимально вмотивовані і одразу кинулися на ворота Різника. На 57-й хвилині черговий рикошет ледь не призвів до пропущеного м'яча. Стефанеллі прострілював з лівого флангу, м’яч влучив у Пуцліна і після цього летів у ближню дев’ятку. На щастя, Різник встиг зреагувати і відбити на кутовий.

Ще за декілька хвилин українському голкіперові знову довелося рятувати свою команду. Після прострілу з лівого флангу Гвідетті випередив Челядіна і майже з лінії воротарської зони пробив по воротах – сейв Різника.

На 80-й хвилині нападника АІКа Стефанеллі відверто пробачив Ворсклу. Захисники полтавців загубили форварда, той вийшов фактично віч-на-віч із Різником, але не влучив у площину воріт.

Більше в основний час голів не було і матч перейшов у два тайми по 15 хвилин, адже загальний рахунок за сумою обох поєдинків був 3:3.

На старті першого екстратайму гравці Ворскли вдалися до своєї головної зброї у цьому матчі – дальніх ударів. Козиренко стріляв з-за меж штрафного удару і Нордфельдт, хоч і з проблемами, але все ж таки зумів парирувати.

На 100-й хвилині футболісти Ворскли розіграли чудову комбінацію і Степанюк з меж штрафної зони завдав потужного удару під поперечку – Нордфельдт перевів на кутовий.

На початку другого додаткового тайму Ворскла пропустила дуже суперечливий м’яч. Після подачі з кутового Бйорнстрем виграв позицію у штрафному майданчику і пробив по воротах. М’яч за традицією цього поєдинку знову зрикошетив від одного із гравців і летів у протихід Різнику. Український голкіпер відбив, але на думку головного арбітра, зробив він це тоді, коли м’яч уже перетнув лінію воріт. Це було вкрай суперечливо (на відеоповторі не було помітно, щоби м'яч повністю перетнув лінію воріт). Утім, сербський суддя Мілош Міланович гол зарахував – 2:0 (4:3 за сумою двох матчів).

Ворскла не зуміла відігратися і з дуже неприємним присмаком несправедливості покидає Лігу конференцій.