У новому випуску Футбольного на голову Володимир Звєров перевіряв футбольні знання футболіста Олександрії Валерія Лучкевича.

Дьємерсі Мбокані, коли грав в Стандарді, міг прийти і сказати: Я сьогодні не тренуюся. Каже, гомілкостоп чомусь болить. Був випадок, коли він не захотів їхати на виїзд з якоюсь любительською командою на Кубок. Виїзд, на їхню дуимку довгий, там дві години. Тренером був Мішель Пердон. Він сказав, добре, хай не їде, але найближчі 6-8 матчів він навіть до заявки не потрапить. Добре провчив його тоді.  

Найяскравіша згадка про Маркевича? Мій дебют з Карпатами. Я відіграв 89 хвилин. Мене на останніх хвилинах замінив Федецький. Вболівальники кричали моє ім’я. Це незабутні емоції. Тоді сам Маркевич говорив, що я виправдав його довіру. Мені було дуже приємно.

Мій найкращий матч? На мою думку, це другий тайм проти запорізького Металурга. Тоді рахунок був 0:0. Перший тайм я погано відіграв, а в другому таймі в мене в голові була думка, що я можу змінити рахунок. Мені Калініч віддав розрізну передачу і я в дальний кут забив м’яч. 

Коли я тільки перейшов в Стандарді, спілкувався з хлопцями. Вони мені кажуть, у вас хороша країна. Але дороги – жахливі!  Вони прилетіли в Дніпро. А звідти – до Полтави, близько 200 кілометрів. Ми, кажуть, їхали близько 5 годин. Постійно тебе трясе. 

Максимальна швидкість, яку я розвивав? Десь в районі 32-33 кілометри на годину. У Дніпрі були хлопці, у яких була краща швидкість. 

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Які ми граємо договірняки, якщо ми все виграємо?© Сергій Литовченко про скандал у Вірменії

Скандал із договірними матчами у Вірменії стосується і 25 українців, 20 з яких отримали по…