Футбольний на голову. Андрій Цуріков

Related video

Андрій Цуріков, захисник Олександрії, показав свої футбольні знання в новому випуску Футбольного на голову!

Цього сезону Олександрія вилетіла з Кубка України. У команди  інше завдання – всі сили спрямувати на Чемпіонат. 

Про теоретичні заняття Грозного: Вижити можливо! Заняття довгі, два по 45. Він нас відпускав на 15 хвилин, а потім знову 45 хвилин. Це все перед тренуванням. Ти сидиш, слухаєш, витрачаєш енергію на це і потім виходити на тренування складніше вже. Але Грозний говорив цікаві речі, іноді – пізнавальні. Для футболіста, особливого молодого, дуже важливо послухати такі заняття. Тим більш Грозний чудово розуміє футбол! 

Був момент, коли Аруна на тренуванні дурня клеїв. А Блохін зробив йому зауваження. А той shit. Хто shit? Блохін такий, каже три кола давай біжи!

Адольф Тейку?  Всі аути його пам’ятають. Він з центра поля міг кинути аж у ворота. Він дуже пластичний і фізично міцний. Опанасенко Євген пробував. Виходило, але не так далеко, як у Тейку. Він не тільки далеко кидав, а ще й точно. Ми багато жартували щодо імені Тейку – Адорльф. Ми звикли потім, але якщо задуматися, то це дивно. 

Я спочатку дуже скептично ставився до VARу. Не хочеться, щоб роботизували футбол, хочеться, щоб вона була живішою. Але з іншого боку, прикро, коли не зараховують чисті голи. Мабуть, VAR – це дуже добре. Це неминуче, все-одно рано чи пізно уведуть. 

Що купив на першу зарплату, 600 грн? Це було в 2007-му. Купив солодощі, які не міг собі дозволити. Сам купив речі, які мені подобаються. Раніше просив у батьків. А потім відчув свою самостійність. Це для мене було найвище досягнення – не брати гроші у батьків. Батьки прості, працювали на заводі. 

Символічна збірна запорізкого Металурга 2009-12. У воротах – Безотосного. Праворуч – Опанасенко. Пісоцький з Опанасенком – найкраща зв’язка була в чемпіонаті у свій час. У центрі багато хороших захисників Вернидуб, Немивака, Тейку. Ліворуч – Польовий. Аржанов – ліворуч. Ще Степаненко і Кривцов. А забивати хто буде? Селюк в свій час теж забивав, але не в цей період. 

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також