У новому випуску Футбольного На Голову Сергій Пейчев перевірив футбольні знання іспанського форварда Динамо Франа Соля. Про спілкування з журналістами, Роналду в Реалі та іспанську Гармаша. Після цього бомбезного випуску ФНГ Соль стане вашим улюбленим футболістом. Наводимо найцікавіше:

Пишу у своєму Інстаграмі українською, тому що я наразі в Україні, я повинен це робити, так правильно. Я поки в українській не майстер, тому використовую Google translate або питаю у свого вчителя.  Я вчу українську і російську. Виходить такий мікс. Але я повинен знати російську, бо ж Хацкевич говорить російською. Але стараюсь вчити й деякі слова українською. Для мене це корисно. 

Імідж і зовнішній вигляд – теж дуже важливі. На тебе дивляться люди, тому ти повинен бути охайним. Ти маєш бути прикладом для дітей, які хочуть стати футболістами.

Іспанська Бойка? Він непогано говорить іспанською. Коли я приїхав до Динамо, я дуже зрадів, що можу з кимось поговорити рідною мовою. 

Шапаренко трохи говорить англійською, Миколенко теж. Загалом я розумію приколи партнерів по команді.

Лише після 24 років у мене з’явився цей інстинкт вбивці, хижака, який має бути в нападника. 

Мені цікаво було подивитися, яке в Києві метро. Я був у Мадриді в підземці. Тим більше, у Києві – найглибша станція в світі. 

Звісно, я говорив з Президентом Динамо ще до підписання контракту. Багато хто не розуміє, як важливо мати зв’язок з Президентом. Люди, які досягають таких висот, завжди інтелігентні і виховані. Це одразу помітно. Мені було цікаво, тому що в майбутньому я б хотів мати свою справу. Чому б не стати Президентом якогось клубу? 

Єдине, що мене хвилювало до переїзду в Україну – це футбол. М’яч – круглий, поле – воно всюди однакове. Звісно, я читав багато всього про Україну. Але я поспілкувався з людьми, і вони запевнили мене, що тут все добре. Я хотів би зустрітися з Шевченком. У юності я ним дуже захоплювався. 

Циганков міг би грати в Реалі? Він ще дуже молодий, але помітно, які він додатково працює над собою. Я бачу його дуже високий потенціал.

Гармаш не говорить іспанською, але в Марбельї він розумів всіх. Я не знаю, як. Але в цьому кмітливість Гармаша. За допомогою жестів якихось. 

Що мене найбільше здивувало в Україні? Дороги… Борщ – класний суп! Кілька днів куштував його в ресторані, і мені сподобалося. 

Переходи з Реала в Барсу – це просто неможливо!  Раніше таке траплялося. Наприклад, Луїс Енріке. Він з Реала перейшов у Барселону. Це була катастрофа. Його хотіли прибити. З Фігу була така сама історія. Тільки він з Барселони перейшов у Реал. Він не міг подати кутовий, тому що на нього з трибун вболівальники кидали все, що мали під рукою. Зараз це неможливо. Хіба що ти перейдеш в інший клуб, а звідти вже у табір ворога. 

Найсмішніший футболіст в Динамо – Гармаш. Я нічого не розумію, але мені смішно. Шапаренко – сором’язливий, але за полем він багато жартує.

Я хочу бути відкритим, я даю інтерв’ю, бо це ж для наших уболівальників. Я спілкуюся з журналістами, бо хочу показати, що ми такі ж нормальні хлопці з думками і бажаннями. 

Читайте також: Беньяміна Вербича прооперували у Мюнхені

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Жах українських реалій футболу від Ігоря Суркіса. Треба, щоб федерація думала про клуби, а не використовувала нас, як повій ©

Ігор Суркіс в ефірі програми ЦиганикLive відверто розповів про ситуацію, в якій опинилися …