Футбольний Том Генкс. Ганський футболіст виживав в аеропорту 74 дні

Просто неймовірна історія з циклу про виживання за будь-яку ціну.

Ганський футболіст Ренді Хуан Мюллер майже повторив долю героя відомого фільму “Термінал” (головного роль зіграв Том Генкс).

Хуан Мюллер є гравцем індійського клубу ОРПЦ Керал. Коли розпочалася пандемія коронавірусу, футболіст хотів повернутися до Гани. Мюллер мав вилетіти з аеропорту Мумбаї, але рейс скасували. Готелі теж вже були зачинені на період карантину, тож футболісту довелося провести аж 74 дні в аеропорту! Про своє виживання він розповів в інтерв’ю indiatoday:

Я спортсмен, але був змушений думати як військовий, щоб вижити. В аеропорту я постійно шукав собі місце. Мені допомагали працівники аеропорту і прибиральниці. Вони давали мені гроші, їжу, ковдри і дбали про здоров’я

Ганець розповів про подібність свого життя до фільму “Термінал”:

Я рано прокидався і приймав душ. Майже одразу закінчилися гроші, адже в аеропорту дуже високі ціни на все. Кожен новий день був схожий на попередній. Я дивився на літаки з медичною допомогою і мріяв, що скоро теж полечу

Про Ренді Хуана Мюллера дізнався один з індійських високопосадовців. Футболіста переселили до готелю, тепер він очікує, коли зможе полетіти до Гани.

Читайте також: Швед залишить Селтик? Вже є претендент на українця.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також