Роналду повернувся – Реал програв.

Мало хто зміг би навіть уявити такий сценарій. У п’ятому турі Ла-Ліги вершкові на Сантьяго Бернабео приймали Бетис. Кріштіану якраз відсидів дискваліфікацію за поштовх арбітра в матчі Суперкубка Іспанії. Попри повернення лідера атаки, Реал не надто багато моментів створив, як для домашнього матчу. А ті, що й створював не зміг реалізувати.

Не минув матч і без суперечливих ситуацій. В одній із атак мадридців Роналду із меж штрафного майданчика пробивав п’ятою. Свої ворота у цьому моменті врятував захисник Бетиса, але не без допомоги руки. Арбітр залишив цей епізод поза увагою. Гостро пробивав з метрів 15-ти Модрич – не влучно.

У відповідь небезпечну контратаку провів Бетис. Санабрія перехопив м’яч, вийшов на непогану ударну позицію, але м’яч після його удару пролетів вище воріт.

По перерві Реал як тільки не намагався забити: і знову п’ятою, і здалеку, і з меж воротарського майданчика – суцільний нефарт. А Бетис відбивався, терпів та в підсумку впіймав свій шанс.

Барраган з правого флангу виконав навісну передачу, центральні захисника Реала розташувались надто широко і у цьому коридорі на пас партнера відгукнувся Санабрія, 0:1. Часу на те, щоб відігратись вершкові просто не мали. Бетис забив на 90+5 хвилині.

Попри перемоги у Суперкубках УЄФА та Іспанії, початок сезону для Реала навряд чи можна назвати вдалим. Після п’яти зіграних турів у Ла Лізі мадридці набрали лише 8 очок. Цей показник є найгіршим в історії для галактикос. Також відзначимо, що Реал не забив вперше за 74 матчі.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ЄВРОBEST: Вітер змін

Мілан 2 – 1 Болонья Недільного вечора міланісти, як ніколи були стурбовані щодо найб…