Ганьба Барселони. Каталонці з Мессі отримали ляпаса від Гранади. Відео

У матчі 5 туру іспанської Ла Ліги сталася сенсація.

Гранада ошарашила Барселону вже на другій хвилині матчу, коли Рамон Азіз за допомогою рикошету від Піке перекинув м’яч через Тер Штегена і той влетів у сітку воріт каталонців – 1:0.

Попри фірмове домінування у контролі м’яча, гості не вразили Гранаду зливою небезпечних моментів. Навпаки, поодинокі, але небезпечні моменти створювали саме гості. Це принесло результат на 66 хвилині. Стандарт Гранади завершився небезпечним моментом з сейвом Тер Штегена, але після перегляду повтору епізоду арбітр зустрічі призначив пенальті за гру рукою Відаля. Одинадцятиметровий удар впевнено виконав Вадільйо – 2:0.

Не змогли врятувати команду Вальверде Мессі і Фаті, які з’явилися після переви. Обидва гравці мали хороші нагоди, але пробити Сілву зірковим гравцям Барси не вдалося. Гранада піднялася у групу лідерів чемпіонату Іспанії, а Барселона, набравши лише 7 очок після 5 турів, дивиться у спину конкурентам. Гнів вболівальників чемпіонів Примери на Вальверде зростає…