Ганебна поразка Реала від Мальорки: Зідан знайшов причину!

У 9-му турі Примери мадридський Реал сенсаційно поступився Мальорці — 0:1. Головний тренер Вершкових Зінедін Зідан прокоментував причину поразки його команди:

Проблема в тому, що нам кожні три дні потрібно доводити, що ми найкращі. Це складно — і ми цього не робимо!

Не скажу, що я сильно стурбований, мені не подобається таке формулювання. Якщо ми хочемо чогось досягти цього року, то нам варто грати з більшою самовіддачею.

Ми грали не так, як хотілося б. Перші 8 хвилин для нас стали сюрпризом. Суперник забив і глибоко сів на свою половину поля. Ми не змогли знайти рішення.

Так, травми — частина футбола. Але ми маємо інших гравців, які мали виходити і доводити, що вони можуть перемагати.

Нагадаємо, у Реала доволі довгий список травмованих, зокрема Тоні Крос, Марко Асенсіо, Марсело, Ферлан Менді, Начо Фернандес. Також під час перерви збірних отримали ушкодження Гарет Бейл та Лука Модрич.

До слова, після 9 турів Барселона очолює таблицю Примери із 19 очками. Реал після поразки від Мальорки займає другу сходинку, поступаючись каталонцям одне очко.

Читай також: Результативність вражає. Яремчук забиває і приносить перемогу Генту