Домашня сторінка Без рубрики Ганна Різатдінова: У дитинстві моє життя складалося виключно зі спорту

Ганна Різатдінова: У дитинстві моє життя складалося виключно зі спорту

3 читачів онлайн
0
329

Українська гімнастка, призерка Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро Ганна Різатдінова розповіла справжню ціну олімпійської медалі — постійні тренування та відсутність дитинства. 

Моя мама — заслужений тренер України з художньої гімнастики. Хоч вона й не була моїм безпосереднім тренером, але брала активну участь у тренувальному процесі. Бути дочкою тренера — дуже складно. Якщо в залі щось не вийшло, ти приносиш це додому. Бувало, за вечерею ми навіть не розмовляли. У дитинстві мами дуже не вистачало. По факту, вона у мене з’явилася після Олімпійських ігор, коли я здобула медаль.

Не можу сказати, що у мене зовсім не було дитинства, просто воно було особливим. Адже спортсмени — особливі люди. Я ходила в дитячий садок тільки на пів дня. Коли розпочиналася тиха година й всі діти йшли відпочивати, за мною приходив тато і забирав на тренування. Так я була привчена до праці змалечку.

«Помилитися аби виграти» — новий спецпроєкт головного меценату українського спорту Parimatch та видання Na chasi. У межах проєкту представники українського спорту, розповідають про те, з чим свого часу не впоралися, та які життєві уроки засвоїли зі своїх невдач.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Без рубрики
Закриті коментарі

Перевірте також

Дивись матч збірної України на екранах ТРЦ Gulliver

Збірна України за крок до плей-оф чемпіонату Європи …