Гармаш: Чекаємо Вербича на Челсі. Коментарі після Динамо – Арсенал

Після розгромної перемоги над київським Арсеналом 4:0 динамівці були в хорошому настрої. Footballhub мав нагоду поспілкуватися з футболістами Динамо.

Денис Гармаш, що відзначився дублем у матчі, був лаконічним :

Головне, шоб три очки взяли і з хорошим настроєм готуємося з Челсі. Позиція нападника – вимушена зміна. Та я й не просив бити пенальті у Віктора Циганкова. Він вирішив, він реалізував пенальті. Вербич трохи прихворів, застуда в нього. Я думаю, у матчі з Челсі він уже буде готовий.

Микола Шапаренко розповів про важливість цієї перемоги:

Перемога була потрібна, щоб ми відчули смак перемог. Так вийшло, хороша реалізація в першому таймі. У другому таймі контролювали м’яч. У першому таймі Арсенал мав кутовий небезпечний, вони могли забити, але не забили.  Вербич і Кенджора, певно, захворіли. Для Віктора Циганкова цей гол був важливим. Він довго не забиває. А Гармаш забив свої два. Міг і третій.

Те, що всі квитки розпродані – це для нас додаткова мотивація показати хорошу гру і намагатися виграти. Ми будемо створювати моменти у матчі-відповіді.

Микита Бурда розповів про нову позицію правого захисника:

Правого захисника давно не грав, трохи незвично. Старався виконувати те, що вимагали, але помилки були. Тренерський штаб, я думаю, вкаже на мої помилки. Хацкевич вимагав передусім ззаду порядок навести, я ж перш за все захисник, а потім при можливості грати вперед. Усі підказували, допомагали.

Потрібна була впевненість після поразки від Челсі. Потрібні були ці голи! Хочеться, щоб уболівальники прийшли на стадіон у будь-якому випадку, незалежно від результату першого матчу. Щоб підтримали нас. Ми віддамо всі сили, щоб перемогти. Віримо, що можемо нав’язати боротьбу Челсі. Якщо не вірити, то навіщо виходити на поле! Дениса Гармаша привітали з дублем в роздягальні.