Гармаші розгромили Мілан

Лондонський Арсенал і в другому матчі впевнено переграв Мілан та пройшов до 1/4 фіналу Ліги Європи. Каноніри зробили дуже хороший зачин ще в італійському матчі. Перемога 2:0 зводила шанси італійців до мінімуму. Але до честі россо-нері вони продемонстрували шалену мотивацію і бажання відігратись.

Цілком прогнозовано, що активніше і агресивніше матч розпочали гості. Вже на 46-й секунді лише диво завадило італійцям вийти вперед. Андре Сілва отримав прострільну передачу у штрафному майданчику, але пробив поруч зі стійкою. Арсенал відповідав швидкими виходами з оборони, однак, далі не точних кросів у штрафний майданчик справа не доходила, а якщо і вдавалося пробити, то Мілан рятував Доннарумма. Гості домоглися свого на 35-й хвилині. Шалений дальній постріл Чалханоглу не залишив шансів Оспіні.

Арсенал не промовчав, і спочатку Ремзі теж з-за меж штрафного майданчика перевірив реакцію Доннарумми, а потім трохи акторської гри показав Велбек. Гравець канонірів елегантно завалився поблизу воротарського, а арбітри розцінили це падіння як фол з боку Родрігеса. Пенальті чітко пробив сам Дані. Вже за декілька хвилин одинадцятиметровий можна було ставити у ворота Арсенала. Але влучання м’яча у руку Чамберса Еріксен не розцінив як порушення правил.

В другій половині матчу Арсенал відвів гру від своїх воріт і провів ряд перспективних випадів у бік червоно-чорних. Мілан продовжував марнувати гольові нагоди. Сусо, Кутроне і Калінич із вбивчих дистанцій не змогли забити. За свою нереалізацію гості поплатилися сповна. Джака розрядив гармату, Доннарумма, здавалося, парирував удар, але м’яч зрикошетив від рукавичок кіпера у дальній кут. А крапку в цьому матчі і протистоянні загалом поставив Велбек. Англієць першим встиг на добивання.

3:1 і 2:0 – на користь Арсенала, який вперше за останні 8 років зумів подолати стадію 1/8 фіналу в єврокубкових турнірах. До цього каноніри востаннє діставалися чвертьфіналу ще у сезоні 2009/2010 років, де поступилися Барселоні.