Гармата Сидорчука і настирність Бєсєдіна. Динамо у шедевральному матчі зупиняє непереможну Зорю. ВІДЕО

Час вирішальних матчів для київського Динамо

Команда Мірчі Луческу не створила дива у київському поєдинку з Вільярреалом і, попри непогану епізодами гру, припустилася помилок, які призвели до поразки. Відходити від негативу часу у лідера чемпіонату України не було, адже вже за декілька днів очікувався поєдинок із непереможною після зимової паузи Зорею.

Обидва наставники не здивували якимись особливими кадровими рішеннями, але цікавинки все ж були. Луческу випустив в основі Де Пену, який останнім часом поступається місцем у старті Родрігесу. А Скрипник на лівому фланзі захисту надав перевагу бразильцеві Жуніору Рейсу (зі Львовом на цій позиції зі стартових хвилин зіграв Циганікс).

Перший тайм

Перший небезпечний момент створили гості. Сидорчук класно розвернувся в центрі, відпасував на Циганкова, а вінгер Динамо намагався своєю передачею вивести віч-на-віч із Васілем Буяльського – голкіпер Зорі вчасно вийшов з воріт і вибив м’яч з-під ніг атакувального гравця киян.

До перерви луганці відповіли двічі. Юрченко після прострілу Саядманеша пробивав з меж штрафного майданчика динамівців – м’яч пройшов поруч зі стійкою воріт гостей. А на 35 хвилині супершанс втратив уже сам іранець. Жуніор перехопив м’яч у центрі поля (з повтору здалося, що бразилець порушував правила проти Циганкова) і віддав на форвада Зорі. Удар Саядманеша у дальній кут Георгій Бущан потягнув, відбивши м’яч ногою.

Другий тайм

Динамо розпочало другий тайм тотальним тиском і це дало результат. На 55 хвилині Сидорчук подав з флангу, Циганков вриванням на ближню стійку дезорієнтував Васіля, а Бєсєдін на дальній стійці, підстерігши помилку голкіпера Зорі, переправив м’яч у порожні ворота – 0:1!

Виправився Васіль за 3 хвилини, потягнувши з-під поперечини дальній, але дуже потужний удар натхненного Бєсєдіна. Проте цим легіонер господарів лише відтермінував неминуче. Шапаренко подав із кутового точно на ногу Сидорчуку, який наважився на удар злету. Постріл у капітана киян виявився феноменальним – м’яч зачепив поперечку і влетів у сітку воріт Зорі – 0:2!

Динамо не зупинялося і Луческу відчув момент, коли заміни можуть допомогти втримати тиск. Андрієвський і Жерсон вдало вписалися в атакувальну гру гостей. Кияни створили декілька небезпечних нагод, в яких головним героєм став Васіль.

Скрипник кинув у бій Шахаба та Громова і гол ледь не прийшов. Іранець наважився на удар з-за меж штрафного майданчика, Бущан відбив перед собою, а добивання Громова у напівпорожні ворота гостей прийняв на себе Саядманеш!

Динамо солідно зіграло в захисті і заслужено втримало одну із найважливіших перемог у сезоні! Кияни втримують відрив від Шахтаря у 4 очка.