Домашня сторінка Актуально Гаррет Бейл: Я нікуди не піду з Реала

Гаррет Бейл: Я нікуди не піду з Реала

25 читачів онлайн
0
2,499

За інформацією іспанського видання AS, Гаррет Бейл особисто зустрівся з керівництвом Реала і заявив, що не збирається залишати Мадрид.

До слова, напередодні відбулася презентація нової форми Королівського клубу, і Бейл став одним з її учасників.

Гравець повідомив не тільки те, що залишається у команді, а й наголосив, що не візьме до розгляду ЖОДНОЇ пропозиції щодо продовження кар’єри від інших клубів. Як ми всі знаємо, за валлійцем стоїть довжелезна черга з тих, хто мріє про нього (сарказм). Тільки нещодавно з’явилася іншформація про зацікавлення  боку міланського Інтера.

Бейл вважає, що зможе стати невід’ємною частиною Вершкових наступного сезону, навіть попри те, що Зінедін Зідан його впритул не бачить. Про що тренер казав гравцеві особисто. Але з Бейла, як з гуся вода. Йому важливі у Мадриді позаспортивні аспекти його життя: він і його родина чудово почуваються у Мадриді. Він любить цей клімат, їхні діти адаптуються до життя в іспанській столиці. Сам футболіст знайшов собі нову пристрасть – гольф і проводить більшість свого часу в одному з місцевих клубів.

Футболіст справедливо вважає, що жоден клуб не здатен платити йому зарплатню у 15 мільйонів євро, яку він отримує в Реалі. До того ж своє особисте життя він цінує більше, аніж спорт, тому без проблем погоджується просто сидіти на лавці… У збірну Вельсу його і так викликатимуть.

З приходом Йовича атакувальна ланка Реала стає більш ніж перенасиченою. Клуб робить спроби роздати по орендах тих, на кого Зідан не розраховує. Але ці плани Вершкових, схоже, розіб’ються об одну дуже коштовну валлійську стіну.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Хороша новина: Син ідола Мілана поборов коронавірус

Приємна звістка з Італії …