З моменту призначення Дженаро Гаттузо на тренерський місток Мілана минуло зовсім небагато часу. Та ледь не із першого дня новоспеченого коуча россо-нері нещадно критикували хто тільки міг. Справедливості заради зауважимо, що результати міланців справді не дають багато приводів для радощів.

Перший матч Гаттузо в якості гловного тренера Мілана закінчився розчаруванням. Червоно-чорні гостювали у безнадійного аутсайдера Серії А Беневенто, який на той момент вже встиг встановити новий рекорд щодо найгіршого старту сезону і програв 14 матчів поспіль. Міланці вели врахунку 2:0, але примудрились на останніх хвилинах втратити перемогу. Рятівний для Беневенто гол забив голкіпер Бріньйолі.

Після цього Мілан у трьох матчах Серії А здобув лише 1 перемогу і 2 рази поступився. Зараз в чемпіонаті россо-нері посідають ганебну для себе 11 сходинку. Ложкою меду у цій історії може стати хіба що перемога над заклятим ворогом – Інтером у чвертьфіналі Кубка Італії. В додатковий час влучний удар Кутроне приніс червоно-чорним міланцям перемогу і путівку до півфіналу.

Цікаво сам Гаттузо резюмував свій старт у ролі тренера Мілана:

Можливо, я найгірший тренер Серії А, але хочу перемагати завжди, навіть коли граю на подвір’ї зі своїм сином. Хочу, щоб мої хлопці довели, що побачене мною у грі проти Інтера – не випадковість. Далі ми будемо рухатись матч за матчем.

Зазвичай моя команда граєдобре до тих пір, поки не виникають перші труднощі. В поєдинку проти Інтера їм вдалось подолати це. Тепер нам необхідно набирати очки в найближчих матчах Серії А і підніматись вгору у турнірній таблиці.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ворскла-Маріуполь. Голи, які треба побачити

Якби не виліт Маріуполя від Бордо, то матч четвертого туру УПЛ Ворскла-Маріуполь мав би не…