Домашня сторінка Актуально Гелікоптер на полі і скасований матч. Моторошний інцидент у Другій Лізі Англії

Гелікоптер на полі і скасований матч. Моторошний інцидент у Другій Лізі Англії

34 читачів онлайн
1
3,575

Матч англійської Ліги 1 між Барнслі і Бертоном було скасовано через серцевий напад у одного з волонтерів. До цього моменту команди вже встигли провести передматчеву розминку і мали повертатися до роздягалень для отримання останніх тренерських настанов. Один із волонтерів втратив свідомість. Вболівальники одразу повідомили про це швидкій та медичним службам клубів.

Після того, як лікарі медичної служби виявили серцевий напад, на стадіоні було оголошено, що початок матчу відкладається на невизначений час. Згодом двобій було скасовано остаточно. Річ у тім, що доправити постраждалого до лікарні наземним траспортом елементарно не встигли б. Тому клуб терміново викликав гелікоптер, який і забрав Стівена.

Photo Getty Images

Після того, як стало відомо, що матч не відбудеться, Барнслі на своєму сайті повідомив, що усі вболівальники, які були на трибунах і збрегли квитки без проблем зможуть прийти на стадіон у день, на який перенесуть поєдинок. Водночас з офіційною заявою виступив і представник служби безпеки клубу:

Ми одразу зрозуміли, що ситуація серйозна і вона вимагатиме швидкої реакції усіх медичних працівників Оуквела. Ми поки що не хочемо коментувати інцидент, адже не знаємо усіх подробиць. Хочемо відзначити, що спілкувався із представниками обох клубів і вдячний усім, хто миттєво відреагував на інцидент і з розумінням поставився до скасування гри. Футбол відходить на другий план, коли є загроза життю людини. Сподіваємося на найшвидше одужання Стівена і висловлюємо підтримку його родині.

За певний час Барнслі повідомив, що Стівен Крофт перебуває у відділенні Шеффілдської лікарні і стан його важкий. Водночас родина постраждалого написала відкритий лист, в якому висловила подяку усім, хто надав своєчасну допомогу Крофту:

Сім’я Стівена Крофта хотіла б щиро подякувати гравцям обох команд за швидку реакцію на серцевий напад у Стівена напередодні матчу. Його життю зараз ніщо не загрожує, але стан його важкий. Без вашої швидкої реакції його б вже не було з нами. Ми хочемо подякувати усім вболівальникам за небайдужість і розуміння. Цей інцидент продемонстрував, що на Оуквелі надзвичайні вболівальники, які є гордістю клубу.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Україна – ЧЕМПІОН СВІТУ! Південна Корея не вистояла проти фантастичної команди Петракова

Матч, про який ви розповідатимите своїм дітям! …