Домашня сторінка Ексклюзив Гендиректор Олімпіка: Грати у другій шістці – це найстрашніше, що може бути

Гендиректор Олімпіка: Грати у другій шістці – це найстрашніше, що може бути

47 читачів онлайн
0
3,460

Автор: Ірина Козюпа

Донецький Олімпік позмагається за третє місце і навіть чути нічого не хоче про другу шістку.

Про це FootballHub розповів генеральний директор клубу Олексій Антонов.

Фото автора

У всіх президентів і керівників клубів тільки найвищі вимоги і завдання на кожен сезон. У цьому сезоні президент сказав – третє місце. Львів взагалі хоче перше чи третє місце зайняти. А ми хочемо хоча б третє. Про нижню шістку і мови не може бути. Це однозначно. Тому третє місце.

Не сподобалося грати у минулому сезоні у нижній шістці?

Повірте, це такий депресивний стан. Грати у другій шістці – це найстрашніше, що може бути. 12 команд і поділ на шістки – це вимушений захід. Але це не дуже зручно. Команди, які опиняться у другій шістці – це просто депресивний стан. У тебе немає шансів на боротьбу. Всі матчі якісь зім’яті і сірі. У першій шістці все навпаки. Це емоції. Це клуби, з якими можна показувати футбол, кудись рватися і йти до якоїсь мети. Боротися за Лігу Європи. Нікому не побажаю грати у другій шістці.

Чи стало краще з Томасом Гріммом в УПЛ?

Скажу відверто. Я завжди говорю щиро і ніколи не приховую своєї точки зору. З попереднім президентом прем’єр-ліги Володимиром Генінсоном можна було домовлятися і вирішувати питання. Він завжди був під рукою. Йому можна було зателефонувати і врегулювати якісь конфлікти і ситуації. Нового президента Томаса Грімма ніхто не бачить і не знає. Чи буває він взагалі в Україні? В мене таке відчуття, що його взагалі в Україні не буває.

На матчі він може приїжджати, адже він офіційний представник. А так його ніхто не бачить. Його помічників теж ніхто не знає і не бачить, окрім Підкіпного і Дикого. Решту ми не знаємо і ніколи не бачили. Я не дуже задоволений цим вибором. Але я розумію, що це якісь підкилимні ігри і чиясь людина. Ві не нейтральний. Я в цьому впевнений. Що я можу про нього сказати? Він ніби є, але його немає. Сумніваюся, що він проведе у нашому футболі якісь глобальні реформи. Менталітет у нього європейський, але йому треба ще підлаштовуватися під український менталітет. Йому буде складно це зробити. Хіба тільки з допомогою своїх помічників.

Як в Олімпіка зараз з умовами?

У нас все добре. Окрім того, що ми не граємо вдома. У нас все орендоване – база, стадіон імені Валерія Лобановського. Ми команда, яка живе на валізах і на колесах. Що в нас є, так це автобус, в якому ми пересуваємось і живемо. Ось такі в нас умови.

А колектив у нас дуже дружній. Все це завдяки президенту і тренеру. Повернувся капітан Діма Гришко. Він об’єднує людей навколо себе . У нього дуже позитивна енергетика. Приїжджаєш на тренування ніби в дитячий садок. Всі веселі, радісні і сміються. Справді ніби у дитячому садку чи піонерському таборі знаходишся.

З фінансуванням все добре. Підняли зарплатну відомість. Тому вже легше. Новим футболістам теж цікава фінансова складова. Їм теж це вигідно. Ми всі ростемо. Хочемо вийти у Лігу Європи і заробляти кошти.

Тейшейра в Олімпіку

В Україну не треба приїжджати з дівчиною© 😂ФК Олимпик знайшов нового Моху🔝Максим Тейшейра ексклюзивно для FootballHub 👇

Опубліковано FootballHub Четвер, 2 серпня 2018 р.

Як вам сусідство з Арсеналом на стадіоні?

Та ніяк. Є Арсенал, а є ми. Нічого страшного, що вони грають на «нашому» стадіоні. Ми знаємо керівництво клубу. У нас хороші стосунки. Зараз у команд проблеми зі стадіонами. Але в УПЛ треба виходити з інфраструктурою. Ми переїхали, бо в нас війна. А у місцевих клубів все є – будуйтесь і розвивайтесь. Не всім президентам це потрібно. Але якщо ти взявся за якусь роботу, то виконуй її до кінця – і трибуни, і стадіон і все решта. Вийшла Десна, а частина стадіону на матчі закрита якимось ганчірками.  Вони кажуть, що все виправлять. Вийшов Арсенал – те саме. Треба ж якось готуватися і підходити з розумом до всього. Це неповага до прем’єр-ліги.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Монзуль – нормальний суддя! Відомі фактори, що заважають їй у роботі

Ведучий програми Профутбол Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive відповів на запитання щодо пр…