Домашня сторінка Актуально Гендиректор Альбасете: Зозуля – ключова ланка у нашій команді

Гендиректор Альбасете: Зозуля – ключова ланка у нашій команді

32 читачів онлайн
1
1,762

Роман Зозуля після тривалого періоду трансферних чуток уклав новий контракт із Альбасете. Українець підписав угоду на 2 роки, чим дуже потішив місцевих уболівальників. Для фанів Альбасете саме Зозуля є головною зіркою команди.

Це підтвердив і генеральний директор Альбасете в інтерв’ю клубній прес-службі. Віктор Варела відзначив, що Роман Зозуля за час перебування в команді став ключовою фігурою не тільки на полі та роздягальні, а й для вболівальників.

Роман Зозуля є ключовою ланкою нашої команди. Він став важливим гравцем не тільки для одноклубників, але, що найголовніше, для вболівальників. Щоліта ми проводимо переговори, щоб Зозуля знав про нашу підтримку і розумів, що це його дім. Наші загальні зусилля вартували того, щоби залишитися разом.

Ми маємо подякувати вболівальникам Альбасете, що змусили Романа Зозулю почуватися тут як вдома. Він міг перейти до клубів Примери і отримати більшу зарплатню, але підписав дворічний контракт із Альбасете. Ми відчуваємо, що у нас однакові цінності. Роман Зозуля – приклад для всіх молодих гравців.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Ярмоленко повертається! Українець може зіграти з Ман Сіті

Андрій Ярмоленко відновився після травми і готовий зіграти у середу з Манчестер Сіті …