Домашня сторінка Актуально Гендиректор Зорі: Людей хочуть загнати в платний канал, щоб слухати про Шахтар

Гендиректор Зорі: Людей хочуть загнати в платний канал, щоб слухати про Шахтар

18 читачів онлайн
1
6,772

На зборах УПЛ клуби підтримали Олімпік і рекомендували виконкому УАФ видати атестат донецькому клубу. Не оминули увагою представники команд і питання єдиного пулу. Однак тут не було такої одностайності. Три клуби виступили проти: Динамо, Зоря і Дніпро-1 та ще два утримались. Ситуацію в інтерв’ю прес-службі Зорі прокоментував генеральний директор луганців Сергій Рафаїлов.

– Було питання стосовно складу учасників сезону 2019/2020. Що викликало серйозні суперечки? Доля Олімпіка. Атестат для участі в чемпіонаті йому виданий не був, оскільки дискваліфіковані команди U-19 і U-21. Учасники УПЛ прийняли рішення: звернутись до виконкому УАФ, щоб Олімпіку дозволили продовжити грати в УПЛ, але з однією умовою. Їм потрібно буде профінансувати участь інших команд U-19 і U-21. В даній ситуації Чорноморець вилетів з УПЛ, але виявляє бажання заявити свої команди U-21 і U-19. Можна знайти компроміс і в такому випадку Олімпік візьме на себе видатки цих команд.

Мені незрозуміло чим займаються люди у федерації і на підставі чого було прийняте рішення відсторонити від футболу 40 осіб. Я не є адвокатом Олімпіка. Так,  диму без вогню не буває, але відсторонити одразу 40 чоловік. Немає судового рішення. Так, є закон, який забороняє робити ставки на матчі із фіксованим результатом. Але повинно бути проведене розслідування, суд і на його підставі можна говорити, що хтось винен.  Де ці рішення? За такою логікою цей найчесніший комітет повинен відсторонити усю федерацію. Дуже часто ми чуємо про обшуки і слідчі дії.

Друге питання – реалізація прав на трансляцію. Була озвучена смішна сума, яка з’явилась ні звідки. Ніхто її не аргументував і ми повинні на неї погодитись. Чому? Тому що ми – футбольна сім’я. Зоря в результаті цього контракту втрачає 20% бюджету. Хто цю суму компенсує? Окрім цього в нас є договір з каналом 1+1 і за одностороннє його розривання передбачений штраф. Хто їх покриє?

Є закон про захист інтелектуальної власності. Мені намагались розповісти, що трансляція належить організаторам спортивних змагань. А хто займається організацією матчу? Федерація? Ні, нею займаються клуби. Якщо хочете інакше, то платіть за поліцію, швидку і так далі. Ми ж приїдемо за регламентом, зіграємо і поїдемо додому.

Три клуби голосували проти. Це Зоря, Динамо і Дніпро-1. Ще два клуби утримались. Сім команд, які завжди у всіх питаннях рухаються в унісон з наших великим клубом, вони голосують так, як потрібно. Наша позиція і позиція Динамо дуже жорстка. Причини? Мені не подобається редакторська позиція каналів Футбол, їхня журналістська робота, робота коментаторів. Дивишся будь-яку гру чемпіонату і бачив, що вони не є безпристрасними.

Всі вони – вболівальники Шахтаря. Їхні телевізійні передачі на 90% складаються із розмов про одну команду. Я сам вболівальник Шахтаря з дитячих років і пам’ятаю матчі ще на Локомотиві. Але в кожному місті хочуть знати про свою команду в першу чергу. В Чернігові про Десну, в Ковалівці про Колос і так далі. Людей хочуть загнати в платний канал Футбол, щоб вони платили за нього впродовж сезону і слухали “Слався рідний Шахтар”. Ось, що нас не влаштовує. Тому ми проти. Своє право будемо відстоювати і у судах, якщо доведеться.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Дитячі помилки в АПЛ. Запакований Челсі фейлить у матчі з Ліверпулем. ВІДЕО

Лондонці страждають від власних помилок …