Гендиректор Зорі: Вони хочуть знищити безкоштовний показ українського футболу

Дискусії навколо питання транслятора УПЛ наступного сезону і створення єдиного пулу тривають. Напередодні засідання клубів УПЛ генеральний директор Зорі Сергій Рафаїлов на своїй сторінці у соцмережі жорстко прокоментував ситуацію довкола УПЛ.

Сьогодні відбудеться чергове засідання клубів УПЛ, на якому будуть протягувати ідею створення телевізійного пулу вже у цьому чемпіонаті. І, напевно, якась робота серед певних противників вже проведена. Хоча всі клуби розуміють, що єдиний пул необхідний, але не в тому вигляді і не на тих умовах, які пропонують УПЛ і один із каналів.

У мене є декілька запитань до тих, хто просуває цю ідею. Звідки взялася цифра, яку вони пропонують клубам, що робити із контрактами, які вже є у клубів, як будуть змінюватись умови угоди після розширення УПЛ до 14, а потім і до 16 команд, чи передбачена процедура зміни суми конратку в залежності від успішності чи неуспішності проекту та інші.

І ще хочу розповісти, в чому насправді проблема. У холдинга, який має намір транслювати УПЛ, з’явився новий гендиректор, якому поставили завдання зробити холдинг якщо не прибутковим, то максимально зменшити збитковість. А футбольні канали – це і є ті самі збитки, особливо після того, як вони не змогли придбати права на трансляції матчів топових чемпіонатів. Та і Денисов сам про цю збитковість не раз говорив.

Що вони хочуть зробити? Повністю знищити безкоштовний показ українського футболу по телебаченню, прибрати трансляції із кабельних мереж, встановити ціну на можливість дивитися матчі чемпіонату за 100-150 гривень на місяць. І це тільки на першому етапі. І, мабуть, щоб дивитись матчі, глядачам потрібно буде купувати необхідне обладнання. Хотілось би запитати, чи готові клуби запропонувати такий варіант своїм вболівальникам?

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також