Домашня сторінка Без рубрики Генеральна репетиція вдалася. Шахтар зіграв останній матч на зборах

Генеральна репетиція вдалася. Шахтар зіграв останній матч на зборах

58 читачів онлайн
0
153

Донецький Шахтар відіграв останній матч на контрольно-тренувальному зборі в ОАЕ.

Гірники вчора зіграли найближчим резервом з китайським  колективом, а вже сьогодні Паулу Фонсека вирішив подивитися на основу.

Команда Фонсеки активніше розпочала гру проти АІКа. Фред і Марлос мали свої нагоди в першому таймі, але страж воріт шведської команди врятував в тих моментах. Безсилим він був після перерви, коли комбінацію Феррейри і Марлоса результативно завершив останній. Точний удар бразильського українця в дальній кут був настільки сильним і влучним, що знайшов дірку в сітці воріт АІКа. Майже одразу після голу Марлос відзначився і вилученням. Другу жовту отримав за свою грубу гру півзахисник Шахтаря.

АІК мав майже цілий тайм гри у більшості, але реалізувати чисельну перевагу шведам так і не вдалося. Натомість Шахтар показав клас контратакувальної гри і якщо Тайсону свою нагоду втілити у гол не вдалося, то Феррейра був більш успішним.

2:0 – Шахтар у хорошому гуморі готуватиметься до стартового матчу весняної частини сезону в УПЛ та поєдинку з Ромою.

Завантажте більше за Шаблієнко Віктор
Завантажити більше в Без рубрики

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Артем Мілевський рятує Динамо Брест

Артем Мілевський приніс нічию брестському Динамо у виїзному матчі зі Слуцьком, 1:1. Гості …