Геній Луческу спрацював. Динамо вириває перемогу в Олександрії на останніх хвилинах завдяки заміні

Кияни продемонстрували характер

Мірча Луческу у виїзному матчі з Олександрією залишився без лідера Динамо Віктора Циганкова. Радості тренеру киян додало повернення Артема Бєсєдіна, а в решті стартовий склад гостей зі столиці на поєдинок із командою Шарана був прогнозованим:

У складі Олександрії з’явився Кирило Ковалець. І це була дуже хороша новина для Володимира Шарана. Адже диспетчер команди мав ушкодження перед матчем.

Перший тайм

Підопічні румунського фахівця активно розпочали зустріч і вже на 8 хвилині втратили супершанс, щоби забити. Де Пена подав у штрафний майданчик під удар Караваєву, м’яч після пострілу універсала Динамо Паньків відбив у поперечку, а спробу Буяльського головою з добивання на лінії воріт нейтралізував Бондаренко.

Олександрія відповіла агресивним гостям за 5 хвилині, і одразу голом! Кияни провалилися в обороні, дозволивши Ковальцю після закидання з глибини скинути м’яч просто під удар Сіталу – нападник господарів пробив точно у сітку воріт Бущана – 1:0.

Гол заспокоїв олександрійців, які вдало вибудували оборону і непогано намагалися контратакувати. Одна із таких спроб ледь не закінчилася другим взяттям воріт лідера чемпіонату, але м’яч після удару Лучкевича з меж штрафного майданчика киян Бущан відбив.

У Динамо зник креатив, проте допоміг суперник. Кенджора подав з флангу, а Мірошніченко зіграв рукою. Дмитро Кривушкін після підказки Катерини Монзуль переглянув повтор і призначив пенальті. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Микола Шапаренко, пробивши у верхній кут воріт Паньківа – 1:1 на 35 хвилині.

Фото ФК Динамо Київ Другий тайм

Після перерви наші арбітри знову показали, що роботу з ВАРом їм ще треба покращувати. Караваєв після прострілу Миколенка забив, але Віталій Буяльський в момент удару партнера був в активному офсайді. Кривушкін гол скасував, але тривало це дійство (перевірка моменту) понад 4 хвилини.

Олександрія сіла в глухий захист, де Юрій Паньків увімкнув режим “стіни” і почав відбивати все, що летить у площину його воріт. Сидорчук і Шапаренко дуже непогано пробивали у кут воріт господарів, але досвідчений голкіпер рятував свою команду.

Йшло до нічиєї, але Мірча Луческу мав козир у рукаві і він зіграв. Жерсон Родрігес, який нещодавно дивував футбольний світ своєю грою за збірну Люксембургу, замінив Де Пену і зробив гру! На 90-тій хвилині легіонер Динамо обігрався з Буяльським і потужно пробив у ближній кут воріт Паньківа – м’яч від рук голкіпера олександрійців влетів під поперечку воріт – 1:2!

Динамо здобуває надскладну і надважливу перемогу в Олександрії! Команда Луческу зберігає семиочковий відрив від Шахтаря, який виграв у гостях у Ворскли з рахунком 2:0.