Генк Малиновського тріумфує в групі ЛЄ

Генк Руслана Малиновського посів перше місце в групі І Ліги Європи. У цьому квартеті ситуація була хиткою до останнього туру. Усі чотири команди зберігали шанси на вихід у наступний раунд.

Тому і для Генка матч шостого туру був вирішальним. Попри настільки велике значення матчу, Руслан Малиновський залиився в запасі. Однак, і без нашого легонера Генк виглядав вкрай переконливо. Матч проти Сарпсборга пішов так як треба. Вже станом на 5-ту хвилину матчу гості горіли 0:2. Гано і Пейнтсил засмутили норвежців.

На цьому забиті м’ячі у першій половині матчу закінчились, але не закінчились у всій грі. Берге відзначився курйозним голом внаслідок розіграшу кутового. М’яч після скидки партнера просто влучив у півзахисника – 3:0. Стався цей гол на 64-й хвилині. На 65-й Руслан Малиновський змінив на полі Посуело (одного із авторів асисту). Лише дві хвилини минуло, як українець записав на свій рахунок гольову передачу. Руслан виконав націлений навіс із кутового, а Айду переправив м’яч у ворота.

4:0 – впевнена перемога Генка, яка гарантувала команді перше місце в групі.