Генсек ФФУ: У португальців була повна розкладка по Мораєсу

Програма ПРОФУТБОЛ дізналася всі деталі переможної для України справи Мораєса в УЄФА. Ексклюзивний коментар дав Генеральний Секретар ФФУ Юрій Запісоцький. 

Отже, у збірної не відберуть 4 очка, набрані із Португалією та Люксембургом. Контрольно-Дисциплінарний комітет УЄФА відхилив протести у справі натуралізації Жуніора Мораєса. Тепер Юрій Запісоцький може з оптимізмом дивитися в майбутнє:

 Станом на зараз у нас є фундаментальне рішення першої інстанції, яке завжди легше захищати, ми абсолютно впевнені в своїй правоті 
Фото ФФУ

Захищати доведеться, якщо опоненти підуть далі. Португальці, за нашими даними, не будуть подавати апеляцію у Апеляційний комітет УЄФА. На запитання Профутболу в їхній федерації відповіли максимально коротко – без коментарів. Так само португальці не пояснюють, як вони здогадалися перевірити дані по Мораєсу. Ось як це коментує генсек ФФУ:

– Це не наші здогадки, це прямо вказано в протесті португальському, що одразу після матчу, вони отримали імейл, деталі і адресу, яку вони не розголошують, де, умовно кажучи, була повна розкладка по Мораєсу, з деталями його паспорта футболіста, його виїздів-в’їздів в Україну. І виходячи з цієї інформації, вони формулювали свій протест

– Паспорт футболіста на вулиці не валяється…

– Він буває тільки в клубах, де він грав. Буває в федерації. Очевидно, можливо, доброзичливці допомогли.

То чому португальці більше не подаватимуть протестів? Неофіційна причина – президент португальської федерації не хоче рубатися зі своїм колегою у виконкомі УЄФА Андрієм Павелком. Інша справа – гонорові люксембуржці. Заявили – підуть до кінця.

І тут ключове питання – час. Подача та розгляд можливої апеляції – в УЄФА, а далі в Лозанні, може затягнути справу на місяці. А наступні матчі збірної у кваліфікації на Євро вже в червні. Чи потрібно ризикувати потенційними набраними очками у літніх матчах і знову викликати Мораєса? І чи взагалі є якийсь ризик?

Якщо тренерський штаб буде вважати, що його треба викликати згідно його професійних можливостей, я думаю, що так і відбудеться. Питання оскарження, яке заявлене Люксембургом: вони мають на це право, ми розуміємо… Але розуміючи, що наша позиція станом на зараз уже підтверджена першою інстанцією УЄФА, ми досить спокійно ставимося до будь-якого розвитку подій 

Поки в України є час порадіти. Навіть останнім часом мовчазний Мораєс розродився постом подяки літературною українською.

View this post on Instagram

Дорогі Друзі! Сьогодні УЄФА відхилила протести федерацій Португалії і Люксембургу у, так званій, «справі Мораеса». І я дуже радий отримати цю приємну звістку! Це був дуже складний період для усіх нас: для України, президента ФФУ, команди, головного тренера і наших фанатів. І звичайно, для мене. Але тепер, коли все закінчилося, я хочу подякувати Вам за підтримку. І дякую за Вашу віру! Зокрема, я хотів би висловити вдячність Федерації футболу України і її головному тренеру Андрію Шевченку, які максимально підтримували мене у цей важкий період кар’єри. Я віддам себе усього заради національної Збірної України! Слава Україні! Героям Слава!🇺🇦 ———————————————————- Queridos amigos! A UEFA rejeitou o protesto apresentado pela Federação Portuguesa de Futebol e pela Associação de Futebol de Luxemburgo no “caso Moraes”. Estou muito feliz em receber esta boa notícia! Foi um período muito difícil para todos nós: para a Ucrânia, presidente da FFU, equipe, técnico principal e nossos fãs. E claro para mim! Mas no final gostaria de dizer: obrigado pelo seu apoio! Obrigado pela sua fé! Em particular, gostaria de expressar a minha gratidão à Federação Ucraniana e ao nosso treinador Shevchenko com todo o respeito e admiração, que me deram todo o apoio neste período difícil da minha carreira. Eu farei o meu melhor para a Seleção Ucraniana!

A post shared by Junior Moraes (@jrmoraes10) on May 3, 2019 at 3:22am PDT

Дивись також, як футбольний Київ зустрічав Мораєса на матчі Динамо – Шахтар. 

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також