Гент vs Генк. Українська дуель в Бельгії

Гарячий вікенд із українським присмаком відбувся в Бельгії. Гент Яремчука і Пластуна приймав Генк Малиновського. Щоправда, з перших хвилин матч розпочали не всі наші легіонери. Роман Яремчук залишився в запасі, а його місце у старті зайняв грузин Георгі Чакветадзе.

Генк хоч і грав на виїзді, але вів гру з позиції сили і два забиті м’ячі у стартові 20 хвилин це підтверджують. Самата і Пейнтсил з інвтервалом у 2 хвилини відзначилися голами. Та як з’ясувалося пізніше, це була лише розминка, адже ще до перерви команди обмінялись голами, а Гент залишився в меншості. Деягере із жовтою карткою в пасиві пішов у підкат ззаду просто перед арбітром і отримав заслужене вилучення. 12 ударів на дві команди, 4 гола, червона картка – таким був підсумок першого тайму битви українців у Бельгії.

У другій половині матчу на полі з’явився Роман Яремчук, але не тільки не зміг допомогти своїй команді хоча б скоротити відставання у рахунку, а й став свідком ще двох голів у ворота команди. Один із них на рахунку Руслана Малиновського. Півзахисник Генка і збірної України відзначився потужним ударом в дальній нижній кут з-за меж штрафного майданчика.

Генк здобув розгромну перемогу 5:1 і вийшов на першу сходинку чемпіонату Бельгії. Команда Малиновського після 10 турів має 26 очок – це на один пункт більше, ніж у Брюгге, який йде другим. У Яремчука, Пластуна і компанії початок сезону вийшов не атким успішним і Гент наразі тільки 7-й із 14 очками в активі.