Гент знову не виграв. Навіть Безус не допоміг

Після нічиєї з присмаком вилучень від Брюгге бельгійський Гент вдома приймав Мускрон. Традиційно у старті вийшов Роман Безус. Інший українець Роман Яремчук у заявку на матч не потрапив, оскільки перебрав жовтих карток. На останніх хвилинах матчу з Брюгге Яремчук отримав гірчичник, що і не дозволив українцеві вийти на поле у цьому поєдинку. Ігор Пластун опинився в запасі.

Гості доволі рішуче почали матч: біля воріт Камінскі раз-по-раз виникали небезпечні моменти. А у кінці першого тайму Мускрон все ж таки повів у рахунку. Відзначився Тайво Авонії: нігерійський нападник після навісу Бенсона з лівого флангу головою переправив м’яч у сітку воріт – 1:0.

По перерві Мускрон подвоїв свою перевагу. Загроза для воріт Камінскі знову насувалася з лівого флангу. Гулан віддав у центр на Фріде, а той не схибив. Захисники Гента тільки розвели руками – 2:0.

Відігратися господарі змогли з пенальті. Захисник Мускрона Бруно Годеу повалив на газон Джонатана Девіда. Арбітр холоднокровно вказав на одинадцятиметрову позначку.  Виконав пенальті Ділан Бронн. Так само холоднокровно – 1:2.

Роман Безус залишив поле на 61 хвилині. Його замінив грузинський нападник Гіоргі Квілітая.

А на вже на 85 хвилині доля знову посміхнулася Генту: Марко Бакич отримав другу жовту картку. Мускрон догравав поєдинок удесятьох. Гент намагався всіляко використати чисельну перевагу, але тільки лоскотав нерви своїм вболівальникам. Адже гольових моментів було вдосталь, тільки-от до гола справа так і не дійшла.

Отже, у підсумку, 1:2. Гент вдома поступається Мускрону.