Домашня сторінка Актуально Героям слава. В УАФ розповіли про діалог з УЄФА щодо форми збірної України

Героям слава. В УАФ розповіли про діалог з УЄФА щодо форми збірної України

0 читачів онлайн
2
15,410

Офіційне звернення очільника Української Асоціації Футболу

Президент УАФ Андрій Павелко відреагував на новину про те, що УЄФА хоче зобов’язати прибрати напис “Героям слава” з нової форми збірної України.

За словами Павелка, наразі тривають перемовини між УАФ та УЄФА щодо використання дизайну ігрової форми, який вже був затверджений європейським футбольним органом.

Учора ввечері ми отримали лист від УЄФА щодо нових рішень, які були прийняті стосовно форми національної збірної з футболу. Зранку, я терміново вилетів до Рима, де перебуваю зараз, і де тривають наші перемовини з представниками УЄФА.

У своєму листі УЄФА підтверджує, що дизайн нашої форми був попередньо погоджений до кожної літери і з гаслом “Героям слава”. Це гасло вже давно є традиційним привітанням для наших вболівальників на всіх стадіонах і на всіх матчах національної збірної України! Воно футбольне і саме тому було затверджене УЄФА. Кілька днів тому це підтвердив і офіційний коментар європейського футбольного союзу щодо нового дизайну форми нашої збірної.
УАФ завжди поважала міжнародні спортивні принципи і слідувала правилам, якими у своїй роботі керуються найвищі футбольні органи. Так було цього разу і буде надалі.
Триматиму вас в курсі перебігу переговорів