Домашня сторінка Актуально Герої матчу зі Швецією. Оцінки гравців збірної України за поєдинок 1/8 фіналу Чемпіонату Європи

8 читачів онлайн
2
6,923

Хто здивував та розчарував у матчі збірної України?

Підопічні Андрія Шевченка реабілітувалися за матч з Австрією, вигравши в 1/8 фіналу Чемпіонату Європи у Швеції з рахунком 2:1. Статистично-аналітична платформа Instat проаналізувала усі дії гравців збірної України і визначила найкращого гравця нашої національної команди у поєдинку зі шведами. Ним став Олександр Зінченко (MVP гри і за версією УЄФА), який відзначився голом та асистом. Його Instat-індекс склав 390 балів.

Другим серед найкращих у команді Шевченка в зустрічі зі Швецією став Микола Матвієнко364 бали. За ним Сергій Кривцов325 балів. Варто відзначити, як добре увійшов у гру Євген Макаренко. Півзахисник Андерлехта вийшов на поле на початку першого екстратайму, але за 35 зіграних хвилин він має один із найкращих Instat-індексів – 321 бал.

Герой матчу Артем Довбик, який вже у компенсований до другого екстратайму час забив переможний м’яч, має 276 балів.

Скрін із сайту football.instatscout.com

Найгірший Instat-індекс серед футболістів, які зіграли більше 15 хвилин, у Романа Яремчука238 балів, Віктора Циганкова255 балів та Сергія Сидорчука260 балів.

Загальнокомандний Instat-індекс збірної України становить 298 балів, що на 40 більше, ніж у Швеції.