Хто став найкращим та найгіршим у першій частині сезону? Підбиваємо проміжні підсумки чемпіонату.

Порівняння сезонів

УПЛ стала цікавішою, і про це свідчать цифри. Якщо порівняти показники після 18-ти турів цього і попереднього сезонів, то бачимо: кількість забитих м’ячів зросла із 2,4 за гру до 2,6; стало значно більше пенальті; клуби додали у середній вартості із 21,6 млн до 27 млн; також змешився і середній вік до 25,4 років.

Найкращі гравці

Тайсон – капітан Шахтаря і найкращий гравець року в Україні. Вплив бразильця на командну швидкість та ігровий малюнок Гірників залишається дуже серйозним. Тайсон – чи не найпомітніша фігура у складі лідера УПЛ.

Богдан Михайличенко – один із найяскравіших гравців Зорі. Неодноразово його визнавали найкращим гравцем місяця в команді. Зарядженість Михайличенка на атаку і фізична витривалість часто змушували суперників помилятися, а гол у ворота Динамо став яскравою демонстрацією цього.

Денис Фаворов – капітан-універсал. Він став одним із тих, хто зіграв найбільшу кількість матчів сезону у Десні. Денис з’являвся не тільки в захисті, а й праворуч в атаці і навіть у центрі півзахисту.

Дмитро Іванісеня – чи не найбільший прогрес сезону. Півзахисник Зорі вже навіть встиг отримати виклик до національної збірної України та став одним із ключових гравців Скрипника в плані побудови структури гри.

Кирило Ковалець – креативний центр Олександрії. 5 голів і 3 асисти півзахисника роблять його найкращим у команді за системою гол+пас. Ковалець – гравець, який може створити момент і самостійно вирішити долю матчу.

Єгор Картушов – 7 асистів у літньо-осінній частині сезону і звання одного із найкращих асистентів чемпіонату.

Найгірші гравці

Тамаш Кадар і Томаш Кенджора – захисники Динамо, які на двох припустилися ледь не третини усіх результативних помилок киян в чемпіонаті. Не завжди вдала позиційна гра і проблеми із дисципліною змусили Олексія Михайличенка вдаватися до альтернативних варіантів в обороні.

Роман Підківка повернувся у Карпати і розчарував. Через велику нестабільність і регулярні помилки по ходу сезону втратив місце в основі львів’ян.

Владислав Супряга – нападник, якого вважають чи не найперспективнішим форвардом України. Але зумів відзначитися лише нетривалими спалахами.

Символічна збірна

Можливі новачки для збірної України

Серед ймовірних новачків для збірної України, за підсумком першої частини сезону, виокремимо захисників Богдана Михайличенка, Дениса Попова і Олександра Тимчика та півзахисників Владислава Кочергіна і Єгора Картушова.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Росія = проблеми. Екстренер Динамо Хацкевич знову на дні

Російські ЗМІ повідомляють про чергову невдачу команди спеціаліста …