Героїзм Малиновського помітили всі. Реакції на гол українця

Класний удар Руслана Малиновського перервав прокляття Аталанти у виїзних матчах з Фіорентиною.

Клуб із Бергамо не перемагав у Флоренції 27 років, але це було до Малиновського. Українець вийшов на заміну у другому таймі і за 8 хвилин забив переможний м’яч. Після зустрічі гравці не приховували своєї радості, а тренер Аталанти Джан П’єро Гасперіні стримано похвалив гравця збірної України:

Вміння Малиновського дають нам необхідний ресурс, який дозволяє створювати альтернативні варіанти у нашій грі. Він змінює нашу картину на полі

Більш емоційними були вболівальники бергамасків, які називали гол українця “шаленим”, “величним”, але, насамперед, думали про боротьбу з Ромою за місце у Лізі Чемпіонів.

MALINAAAAAAAAA!!! 🎯💪🏼 ______ #FiorentinaAtalanta 1-2 #SerieATIM #GoAtalantaGo ⚫️🔵 #ForzaAtalanta #Atalanta #goal #Malinovskyi

A post shared by Atalanta B.C. (@atalantabc) on Feb 8, 2020 at 7:41am PST

Добре, що ми перемогли і відірвалися від Роми на 3 очки. Тепер нам треба виконати домашнє завдання у матчі наступного туру з римлянами і ще більше закріпити свою перевагу у боротьбі за місце в Лізі Чемпіонів

La Gazzetta dello Sport поставила Малиновському одну з найкращих оцінок за гру з Фіалками, але у голі українця не забули згадати і про дії голкіпера господарів Драговського:

Не без участі Драговського вирішилася доля матчу. Безсумнівно, цінна перемога для Богині