Гірші за Фінляндію?! Оцінки гравців збірної України за матч

Невтішний результат

Збірна України на останніх хвилинах зустрічі втратила перемогу над Фінляндією у домашньому поєдинку кваліфікації до ЧС-2022. Матч закінчився з рахунком 1:1. Статистично-аналітичний портал Whoscored виставив оцінки підопічним Андрія Шевченка за цю гру. Найкращим гравцем у складі збірної України, як і загалом всього матчу, став Олександр Караваєв, який отримав 7,7 бала. Другий результат у Руслана Малиновського – 7,5, а потім йдуть Євген Макаренко та автор гола Жуніор Мораєс (вийшов на 68-й хвилині) – по 7,1.

Найнижча оцінка у Віталія Миколенка – 4,5. Хоча захисник проводив непоганий матч, саме його груба помилка наприкінці зустрічі, яка призвела до вилучення і пенальті у ворота Бущана, перекреслила всі позитивні дії. У підсумку, низький бал Миколенка суттєво вплинув на загальнокомандну оцінку збірної України – 6,45, яка є нижчою за показник Фінляндії – 6,47.

Скрін Whoscored

Оцінки інших гравців збірної України: Ілля Забарний – 6,7, Олександр Зінченко – 6,6, Олександр Зубков – 6,5, Марлос (вийшов на заміну) – 6,4, Роман Яремчук – 6,3, Микола Матвієнко та Віктор Коваленко (з’явився на 78-й хвилині) – по 6,1, Едуард Соболь і Георгій Бущан – рівно по 6.