Гоффенгайм – Шахтар. Коментарі гравців

Донецький Шахтар вирвав перемогу в німецького Гоффенгайма у матчі Ліги чемпіонів з рахунком 2:3. Гірники діляться своїми емоціями від виграшу на виїзді.

Тайсон, капітан Шахтаря:

Важка гра. У матчах Ліги чемпіонів завжди так. Хочу привітати всіх з великою перемогою. Також хочу побажати Марлосу якнайшвидше повернутися в нашу команду. Нам потрібна його допомога.

Ліга чемпіонів – це дуже важке змагання. Наша команда хвилювалася після матчу з Манчестер Сіті. Це не ми грала ту гру. Сьогодні ми зовсім по-іншому себе показали. Тепер це була та команда, яку я знаю. Ми здобули чудову перемогу.

Я не люблю програвати. Не люблю грати внічию. Це емоції, які просто переповнюють. Я зайшов у роздягальню і сказав хлопцям: «Давайте, ми будемо грати, як на початку першого тайму». Мої партнери мене зрозуміли. Це найголовніше. Ми поважаємо один одного.

Дуже складно замінити Фреда, Бернарда і Факундо Феррейру. Це хлопці, які були повністю адаптовані до нашої гри. Молоді гравці, такі як Сіпріано, Фернандо і Майкон – без сумніву, в майбутньому нам допоможуть. Потрібно просто дати їм деякий час. Бразильський чемпіонат відрізняється від УПЛ і Ліги чемпіонів.

Вірю у свою команду до самого кінця. Ми тут не просто так. Довіряю всім гравцям, тренерському штабу, абсолютно всім людям, які працюють з нами. Ми готові до матчу проти Ліона. Це буде остання гра. Попереду в нас український чемпіонат. Але я впевнений, що наша команда проведе чудовий поєдинок. Не просто так ми знаходимося на першому місці у чемпіонаті України. Зараз у нас залишається один матч на домашній арені, на полі якого ми можемо пройти в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Ісмаїлі, захисник Шахтаря

Ми гарно сьогодні перемогли. Змогли забити два м’ячі на самому початку. Але потім пропустили. Нас почали жорстко пресингувати. Суперник взяв матч в руки і в нас були певні труднощі в цей момент. У другому таймі ми постаралися скоректувати певні деталі. Те, що вони догравали вдесятьох, полегшило нам завдання. Слава Богу, наприкінці ми змогли забити ще один гол. У нас є всі шанси продовжити змагання.

Нова тактична схема з трьома центральними захисниками дає можливість крайнім оборонцям більше діяти на атаку. І спочатку нам все вдавалося. Ми використовували зони. Потім господарі закрилися, стало важче. Проте, ця схема гри – рішення, яке себе виправдало.

Момент Майкона? Так, це був очевидний шанс. На жаль, м’яч трохи не влучив. Чесно кажучи, подумав, що, можливо, моментів вже і не буде, тому що це вже були останні хвилини гри. Але Тайсону вдалося забити. Це дуже важлива перемога.

Я почав свою кар’єру, як нападник. І в мене є певна легкість грати в атаці. Думаю, на полі відчувається моя впевненість. Дуже радий, що можу допомагати команді, віддаючи гольові передачі. Звичайно, мені більше подобається атакувати.

Ніко Шульц, захисник Гоффенгайма

Це була наша не найкраща гра. Я кажу не тільки про червону картку і те, що ми грали у меншості. Ми дозволили Шахтареві забити м’Ячі. Нам не пощастило.

Для нас не так важливо, якою тактичною схемою грав Шахтар. Ми завжди у своїх головах маємо план, як діяти проти суперника.