Гол і асист. Ексдинамівець знову запалює! ВІДЕО

Непоганий результат колишнього гравця киян

У 20-му турі турецької Суперліги Галатасарай знищив Денізліспор з рахунком 6:1. У цьому поєдинку голом та асистом відзначився ексгравець Динамо Юнес Беланда. Спочатку на 9-й хвилині матчу він викотив під удар своєму партнеру по команді Емре Акбабі, який з лінії штрафного майданчика сильно пробив у кут воріт.

А вже у другому таймі Беланда і сам забив. Ексдинамівець точним ударом з-за меж штрафного майданчика пробив точнісінько у кут воріт суперника. Після цього рахунок став 5:1 на користь Галатасарая.

Для Беланда це вже 8 гол у поточному сезоні за турецький клуб. Варто зазначити, що за умовами контракту з Галатасараєм 30-річний француз отримує по 5 тисяч євро за кожну результативну дію в поєдинках за команду зі Стамбула.

Читайте також: Приємний бонус. Динамо отримало грошову компенсацію за бразильця та Допомагав Саррі і працював у Реалі. Збірна України підсилилася італійським фахівцем