Гол і два асисти. Гравець збірної України забив перший м’яч у сезоні. ВІДЕО

Дебютний гол для українця!

В 1/16 Кубка Бельгії Гент без проблем розібрався з представником другого аматорського дивізіону Юр Тонгереном з рахунком 5:0. У цьому матчі голом та двома асистами відзначився Роман Безус. В середині першого тайму українець передачею вивів на ударну позицію Таріка Тіссаудалі, який і забив перший м’яч у зустрічі.

Згодом вже сам Безус розписався у воротах гостей. Півзахисник Гента і збірної України чудово завершив комбінацію своєї команди, переправивши м’яч головою у сітку воріт з декількох метрів.

Вже у другому таймі 30-річний український футболіст чудовою передачею вивів віч-на-віч з гокліпером Андерсона Ньянгбо, який без проблем свою нагоду реалізував.

Нагадаємо, що Безус під час зимового трансферного вікна міг переїхати до Кіпра. Була інформація, що ним цікавився тамтешній Анортосіс.

Востаннє Безус грав за збірну України у товариському матчі з Францією, який закінчився поразкою нашої національної команди з рахунком 1:7.

Читайте також: Ман Сіті з Зінченком продовжує нищити суперників. Містяни здобули 13-ту перемогу поспіль. ВІДЕО та Тягне на собі! Гол ексдинамівця врятував команду від поразки. ВІДЕО