Гол і сльози. Святкування Мілевського відкладається?

Щастя було близько.

Динамо Брест, за який виступають Мілевський, Хобленко, Нойок і Хачеріді (з наступного сезону), у матчі 28 туру Вищої ліги Білорусі з Іслоччю могло забезпечити собі чемпіонство.

Омріяна перемога стала ближчою на 23 хвилині. Хобленко пройшов правим флангом і навісив, м’яч після рикошету від захиисника Іслочі відскочив до Мілевського, який з-під оборонця господарів пробив у кут воріт суперника – 0:1.

Раділа команда з Бреста менше 10 хвилин. Макась після пасу Папуша вставновив, як виявилося, підсумковий рахунок у зустрічі – 1:1!

Фото з інстаграм Артема Мылевського

У другому таймі динамівці залишилися у меншості через вилучення Васільєва (гравець Бреста розплакався, коли арбітр показав йому червону картку) за фол проти Олександра Глєба (так, того самого!). Проте гості не здалися, і міг Мілевський під завісу матчу вирвати перемогу, а з нею і золоті нагороди для своєї команди. На жаль, після класної передачі партнера в падінні ексгравець збірної України пробив у поперечку воріт Іслочі.

Нічия збільшує відрив Бреста від БАТЕ до 8 очок. Якщо команда з Борисова у цьому турі не здобуде перемогу, то Динамо завчасно стане чемпіоном Білорусі. Вперше в своїй історії.