Гол Калитвинцева дарує Арсеналу перемогу над Ворсклою

Київський Арсенал свого часу посприяв тому, що Василь Сачко пішов із Ворскли. Кияни в останньому турі першої частини УПЛ відібрали важливі очки у полтавців, не дозволивши Ворсклі потрапити до першої шістки. Після цього Сачко залишив свою посаду.

Тепер команди зустрілися вже у 24-му турі чемпіонату України.

Дуже легко було спрогнозувати, що у цьому матчі буде величезна кількість боротьби і мінімальна кількість гострих моментів. Останнє місце Арсенала у турнірній таблиці говорить про те, що команда провалила сезон, тому очікувати видатної гри від киян було дуже важко. На позитив від Ворскли теж важко чекати, адже команда не виграє вже 6 матчів поспіль, при цьому забивши лише 2 м’ячі.

Перший небезпечний момент був у Арсенала. Мезу розігнав контратаку по центру, покотив на Кадимяна, який пробивав метрів з 10-ти — прямо в руки Ткаченку. Дуже перспективна атака 3 в 2, яка закінчилася абсолютно нічим.

Ще один небезпечний момент у другому таймі мали кияни. Мезу поборовся на правому фланзі, скинув на Кадимяна, який грудьми прокинув собі м’яч і одразу пробив з гострого кута — м’яч зачепив лише трохи поперечку.

Ворскляни теж мали 2 моменти у першому таймі. Спочатку  Шехич прорвався по своїй бровці, обвів захисника і пробив у ближній кут метрів з 9-ти — поруч зі стійкою. А під завісу тайму Карека не влучив у ворота із вбивчої позиції у штрафному майданчику Арсенала, вдаривши вище.

Другу половину зустрічі краще розпочали гості. На чужій половині поля найактивнішим був Карека, який декілька разів непогано пробивав по воротах Підківки. Та одного разу не вистачило влучності, а другій спробі не вистачило сили удару.

На 58-й хвилині Владислав Калитвинцев вивів Арсенал вперед власними зусиллями. Колишній гравець Динамо показав свою майстерність, коли вдарив зі штрафного метрів з  20-ти у самісіньку дев’ятку воріт. М’яч влучив у поперечку, перетнув лінію і захисник виніс його із воріт. Як не сперечалися гравці Ворскли, та все ж, гол був — 1:0.

Гра Ворскли у другому таймі — це катастрофа, яка на 82-й хвилині переросла у повну халепу. Другу жовту картку отримав Сапай.

Та саме ворскляни мали останній стовідсотковий шанс забити. Габелок дуже небезпечно пробивав зі штрафного прямо під стійку, але Підківка здійснив неймовірний сейв, перевівши м’яч на кутовий.

Арсенал виграв 1:0 і піднівся на 11-ту сходинку у турнірній таблиці. Принаймні, до поєдинку одеського Чорноморця. А Ворскла продовжила свою невдалу серію, яка вже складає 7 матчів без перемог.