Домашня сторінка Актуально Гол-красень Антюха і досвід Гармаша рятують Динамо від першої поразки на зборах. ВІДЕО

15 читачів онлайн
3
17,946

Київське Динамо провело четвертий спаринг на перших зборах у Швейцарії

Після нічиїх із Базелем і Лозанною та перемоги над Дівонном Динамо зустрілося з шостою командою місцевої Суперліги за підсумками попереднього сезону Люцерном. Стартовий склад киян за відсутності збірників був наближений до максимально бойового. На вістрі атаки вийшов Супряга.

Провал на старті

І вже за перші 16 хвилин Динамо пропустило… двічі. На 9-тій хвилині господарі розіграли штрафний біля своїх воріт, Андрієвський висунувся на перехоплення, але не зміг забрати м’яч і відкрив опорну зону, звідки одразу пішов пас на лівий фланг атаки. Простріл – програні позиції Сідіклеєм та Шабановим – і Согріч забив перший м’яч Люцерна.

За 6 хвилин у швейцарців пройшла ще одна змістовна атака, розпочата голкіпером. Согріч виграв позиційну і верхову боротьбу у Кравченка, скинувши головою на Угрініча. Хавбек суперників без проблем позиційно переграв Шабанова і пробив Бойка по центру – 2:0.

Динамо натомість важко доходило до воріт суперника і не мало ані удару, ані бодай небезпечного паса на загострення. Лише на 27-ій хвилині Родрігес долетів до штрафного майданчика Люцерна і подав на інший фланг на вільного Сідіклея. Але бразилець, маючи ситуацію віч-на-віч, дуже довго наважувався на удар, який зрештою у стрибку заблокував оборонець. З кутового кияни розіграли і виконали чудовий навіс на голову Родрігесу, проте півзахисник з пари метрів пробив вище воріт.

Наприкінці першого тайму оборону киян знову розкатали через короткий пас і епізод міг завершуватися взяттям воріт, якби Кравченко та Шепелєв не кинулися удвох на суперника і не підбили м’яч в останній момент перед прицільним ударом.

Другий тайм

По перерві Сідіклея змінив Лєднєв і Динамо нарешті стало пресингувати на чужій половині поля. І це принесло результат на 56-тій хвилині. Родрігес поборовся за м’яч і вдарив з-за меж штрафного майданчика. Кіпер Люцерна Васіч відбив, та на добиванні найспритнішим виявився саме Лєднєв – 2:1.

Також на добиванні Согріч оформив дубль буквально за 7 хвилин. Скорко спершу не перехопив навіс, а потім дав пробити з-під себе. Бойко політ м’яча перервав, але нападник Люцерна опинився поруч і бив вже у порожні ворота – 3:1.

Динамо змогло організувати гостру відповідь на 75-тій хвилині. Але Кулач не встиг замкнути прострільну передачу від Лєднєва… Гол стався рівно за 5 хвилин. Скорко протягнув м’яч по правому флангу, прострілив уздовж лінії штрафного майданчика і Антюх (замінив Супрягу) злету забив у 9-тку воріт Люцерна. Гол-красень – 3:2.

Уникнути поразки вдалося під фінальний свисток. На 88-ій Гармаш у штрафному майданчику швейцарців грамотно розпорядився м’ячем після асисту Кулача, якому топ-доставку флангом організував той же Антюх – 3:3.

Перший збір Динамо завершує без поразок, але з великою кількістю пропущених м’ячів – 8 у чотирьох поєдинках. Забили кияни 13 м’ячів. Другий збір теж пройде у Швейцарії з 10 по 20 липня.

Збільшать пропозицію майже у півтора раза! Європейський клуб хоче придбати нападника збірної України

Клуб спробує ще раз переконати відпустити українського гравця …