Гол Малиновського допоміг. Аталанта в меншості перемогла Лаціо в Кубку Італії. ВІДЕО

Українець забив дуже важливий м’яч для своєї команди

Після розгромної перемоги над Міланом у 19-му турі Серії А на Аталанту чекав непростий домашній поєдинок 1/4 фіналу Кубка Італії з Лаціо. Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі бергамасків на цю зустріч.

Скрін Instagram Насичений перший тайм

Господарі поля зуміли дуже швидко повести у рахунку. Після подачі з кутового у виконанні Малиновського, захисники Лаціо невдало винесли м’яч і той відлетів до Паломіно, який в дотик пробив у кут воріт – Рейна відбив перед собою на Мурікі. Нападник римлян хотів розрядити ситуацію і вибити якнайдалі, але влучив у Джимсіті, від якого м’яч і залетів у сітку воріт – 1:0.

Аталанта дуже швидко могла подвоїти перевагу. Малиновський віддав чудову передачу на Муріеля, який другим дотиком пробивав з одинадцяти метрів по воротах. Проте удар нападника бергамасків вийшов слабким і Рейна без проблем розібрався.

На 17-й хвилині Мурікі виправився за пропущений м’яч, зрівнявши рахунок. Мілінкович-Савич виконав подачу з лівого флангу на свого нападника, який точним сильним ударом головою пробив під стійку – 1:1.

Згодом гості взагалі повели у рахунку. Джимсіті помилився при передачі на Пессіну і того обікрав Ачербі. Лівий захисник Лаціо підхопив м’яч, без будь-якого спротиву підійшов ближче до воріт і пробив поміж Голінні – 1:2.

Гол Малиновського

Та радість римлян була недовгою. Вже за 3 хвилини підопічні Джан П’єро Гасперіні зрівняли рахунок. Муріель прорвався по правому флангу, накрутив захисників і прострілив на одинадцять метрів, де опинився ніким не прикритий Малиновський. Українець спокійно прийняв м’яч і другим дотиком відправив його у кут воріт – 2:2.

У другому таймі ті самі гойдалки

На 53-й хвилині матчу Аталанта залишилася у меншості. Паломіно проспав закидання з глибини на Лаццарі і захиснику Аталанти довелося сфолити на гравцеві Лаціо, щоби не допустити виходу віч-на-віч. Цілком справедливо головний арбітр матчу показав лівому оборонцю бергамасків червону картку.

Однак господарі поля не опустили голову і навіть спромоглися забити. Ромеро, як це часто буває, опинився на вістрі атаки, виграв м’яч у оборонців Лаціо та викотив під удар Міранчуку. Росіянин з близької відстані не схибив – 3:2.

На 60-й хвилині Джан П’єро Гасперіні вдався до тактичних змін і замінив Руслана Малиновського. Замість нього вийшов Сапата.

Заміна могла одразу спрацювати. Колумбієць отримав м’яч на лівому фланзі, вбіг до штрафного майданчика Лаціо і на замасі технічно прибрав Гудта. Але центральний захисник у підкаті зачепив ногу нападника Аталанти і суддя без вагань вказав на позначку. Виконувати пенальті взявся сам Сапата, та переграти Рейну він не зміг.

Лаціо з усіх сил кинулося відігруватися. Утім забити римлянам завадили самовіддана гра Аталанти в обороні та фантастичний сейв Голліні після удару головою з лінії воротарського майданчика Ачербі.

Тож бергамаски виходять до півфіналу Кубка Італії, де суперником команди Малиновського стане переможець пари Наполі – Спеція.

Читайте також: Чому не в Динамо? Екскиянин проміняє Бундеслігу на “невелику” зарплату та Увімкнули режим “плакси”. Барселона жалітиметься на ПСЖ з дивних причин