Гол + пенальті = Суперкубок

Євген Селезньов завдяки голу в основний час та реалізованому пенальті у післяматчевій серії приносить Акхісару Суперкубок Туреччини.

Команда українця дуже швидко відкрила рахунок. Вже на 5-й хвилині гри номінальні гості провели стрімку та результативну контратаку. Все почалося з програної повітряної боротьби гравцем Галатасарая поблизу чужого штрафного майданчика. Футболісти Акхісара перехопили м’яч і в одну передачу довели його до воріт Озтюрка. Удар Барбози прийняла на себе стійка, але на добиванні першим був Євген Селезньов.

Після забитого м’яча Акхісар не віддав ініціативи супернику і продовжив впевнено вести гру. Після перерви чемпіон Туреччини додав у швидкості, не в останню чергу завдяки виходу Дердійока. Саме він за 11 хвилин до кінця основного часу із передачі Нагатомо зрівняв рахунок. 1:1 на табло протримались аж до 120-ї хвилини і володаря Суперкубка визначали у серії пенальті.

У грі нервів сильнішими були гравці Акхісара, вони реалізували усі 5 ударів, один із них на рахунку Селезньова. Тоді як Галатасарай схибив в останній момент і зазнав поразки із рахунком 4:5. Після матчу Євгена Селезньова було визнано найкращим футболістом Суперкубка!