Гол + перемога – неймовірний старт українців у Лізі Чемпіонів

Ференцварош зіграв свій перший матч кваліфікації до Ліги Чемпіонів. Суперником підопічних Сергія Реброва став чемпіон Болгарії Лудогорець. Перший матч Ференцварош грав вдома і просто мав зробити собі комфортний запас у рахунку перед виїздом.

Ференцварош забив першим. На 6-й хвилині рахунок відкрив Нгуен. Однак на перерву команда Сергія Реброва не змогла піти із перевагою в рахунку. Гості відігралися. До слова, у стартовому складі Ференцвароша вийшли усі троє українців: Ігнатенко, Харатін і Зубков. Саме Олександр приніс Ференцварошу перемогу. Зубков замкнув передачу Нгуена і встановив остаточний рахунок 2:1 на користь своєї команди.

Для Олександра Зубкова цей забитий м’яч став першим у першому ж офіційному матчі за Ференцварош у Лізі Чемпіонів.