Гол рабоною і продовження рекорду. Юні таланти Динамо розривають за молодіжку. ВІДЕО

Молодіжки Ворскли та Динамо забивали багато

У матчі 24-го туру Чемпіонату України U-21 полтавська Ворскла приймала київське Динамо. Гості перемогли з рахунком 4:2. Ще у першому таймі команди забили на двох 5 м’ячів. На 14-й хвилині Ванат прицільно пробив із лівої у дальній кут – 1:0.

А вже за 2 хвилини найкращий бомбардир нинішнього чемпіонату U-21 зробив дубль у матчі. Ванат витримав лінію офсайду, вийшов віч-на-віч із голкіпером, обіграв його та забив у порожні – 2:0. Цей гол став для Владислава 25-м і знову став оновленням вже встановленого ним рекорду чемпіонатів України U-21 у попередньому матчі.

Відповідь Ворскли не змусила довго чекати. Полтавці відіграли один гол зусиллями Нестеренка – 1:2.

Завершення першого тайму було за киянами. Спочатку Назар Волошин першим зіграв на добиванні, потужно пробивши повз голкіпера суперника – 3:1.

Згодом той же Назар Волошин зробив рахунок 4:1 у дуже красивому стилі – рабоною.

У другому таймі забивали лише полтавці. На 77-й хвилині Посєвкін здалеку пробив влучно по воротах Моргуна після обрізки гостей поблизу свого штрафного майданчика – 2:4.

Завдяки тому, що Шахтар свій матч із Дніпром-1 звів лише до нічиєї (1:1), підопічні Юрія Мороза достроково, як і основна команда, стали чемпіонами України U-21. Їхнє чемпіонство – рекордне, восьме. Тобто, кияни виграли рівно половину турнірів за час проведення змагань молодіжок. 4 титули у Шахтаря, по одному у Карпат, Дніпра-1, Зорі та Іллічівця.