Гол Євгена Шахова допоміг ПАОКу в двоматчевій дуелі здолати Атромітос та вийти до півфіналу Кубка Греції.

Перший матч між цими командами закінчився впевненою перемогою орлів 2:0. Євген Шахов також брав участь в тому поєдинку, але результативними діями не відзначився.

Матч-відповідь теж складався вдало для екс-дніпрянина та компанії. Хоч слід зауважити, що команди не надто форсували події і створили обмаль моментів до перерви. А перший удар в отвір воріт господарів став результативним. Голом відзначився Євген Шахов.

Ледь не одразу по перерві Атромітос зрівняв рахунок. Гол на свій рахунок записав Васілакакіс, який тільки з’явився на полі. Та вже за десять з лишком хвилин гості знову схилили шальки терезів і рахунок на табло на власну користь. Каньяс сповна скористався своєю гольовою нагодою.

До фінального свистка гості забили втретє, а українець залишив поле за 15 хвилин до кінця матчу. ПАОК став останнім півфіналістом Кубка. Раніше до цієї стадії вже вийшли Ларіса, Паніоніс та АЕК.

Хочолава: Ісмаїлі і нападник, і захисник, і півзахисник

Захисник Шахтаря дав коментар після матчу проти Гоффенгайма …